FESTIVALUL DO-RE-MI

Editia Mai 2017 - Bucuresti

REGULAMENT    INSCRIERE    LOCATIE    DESFASURATOR    CLASAMENT    VIDEO   

FESTIVALUL DO-RE-MI

ZIUA

ORA

PAR

STAT

GRAD

SCOLI

COD

GRADINITA/SCOALA/CLUBUL

GRUPA/CLASA/GRUPUL

PROFESORI

MOMENT ARTISTIC

M/D/A

LOCUL

19

11:00

P

G

103

Gradinita Apollo

Grupa Mica

Palea Ioana

In lumea papusilor

D

2

19

11:20

P

S

145

Scoala Mea

Grupul Cheerleaders

Ghita Rodica

Tudoran Melania

Jip Hop Cheerleaders

D

3

19

11:40

P

G

104

Gradinita Apollo

Grupa Mare si Mijlocie

Calineci Alisa

Stere Monica

Vaceff Braun Alexandru

Caleidoscop

D

1

19

12:10

P

S

105

Gradinita Apollo

Apollo Crew

Vaceff Braun Alexandru

Magic

D

2

19

12:30

P

G

117

Gradinita Kinderakademie

Grupele Schnappi & Strumf

Dragomir Monica

Havana Kinder

D

2

19

12:50

P

G

118A

Gradinita Marchengarten

Grupele Mijlocie si Mare

Anciu Dana

Chirobocia Gabriela

Cane Marilena

Iordache Eugenia

Culorile se cearta

M

3

19

13:00

P

G

118B

Gradinita Marchengarten

Grupele Mijlocie si Mare

 

Prosch

M

2

19

13:20

P

G

118C

Gradinita Marchengarten

Grupele Mijlocie si Mare

 

Speedy Gonzales

D

2

19

13:35

P

G

118D

Gradinita Marchengarten

Grupele Mijlocie si Mare

 

In lumea ingerasilor

AV

1

19

14:30

S

G

143A

Scoala Gimnaziala Nr 308

Grupa Mijlocie C Ghioceilor

Andone Valentina-Camelia

Malaeru Madalina-Cristina

Lumea Nazdravana

M

2

19

14:45

S

G

143B

Scoala Gimnaziala Nr 308

Grupa Mijlocie C Ghioceilor

 

Colt de primavara

AV

3

19

15:00

P

C

106A

Asociatia Sarida

Sarida Ballet

Iorga Ana-Maria

Vecerdea Anamaria

Dinca Manti Cristina

Sarida Ballet

D

3

19

15:20

P

C

101

After School Garmy Kids

Curcubeu Magic

Pitea Diana

Dansul fluturasilor

D

2

19

16:00

S

S

142

Scoala Gimnaziala Nr 193 Orizont

Grupul Orizont

Popescu Adela

Majorete

D

3

19

16:30

S

C

108

Clubul Copiilor sector 6

Minieuritmic

Popescu Adela

Majorete

D

2

19

17:00

S

G

121A

Gradinita Nr 149

Grupa Iepurasilor

Dragan Silvia

Bonteanu Daniela

Daca parintii ar fi copii

M

1

19

17:20

S

G

121B

Gradinita Nr 149

Grupa Iepurasilor

 

Clovnul

D

1

19

17:45

S

G

120

Gradinita Nr 149

Grupa Buburuzelor

Dragan Silvia

Simion Florentina

Dans ritmic

D

M

19

18:10

S

G

122

Gradinita Nr 149

Grupa Mijlocie

Dragan Silvia

Patriche Monica

Ciobanu Alina

Hora

D

3

19

18:35

P

C

102

After School Sapte Ani

Sapte Ani

Verziu Valentina

Girls

D

1

20

11:30

S

G

127

Gradinita Nr 205

Grupa Mica 3

Ilie Ioana

Badea Mariana

Animale vesele

AV

3

20

12:00

S

G

128

Gradinita Nr 205

Grupa Mica 1

Rebiga Alina

Badea Mariana

Copacul primaverii

AV

1

20

12:30

S

S

139

Scoala Gimnaziala Nr 86

Clasa I B

Anghel Andra Roxana

Hora Mare

D

3

20

12:50

P

G

134

Gradinita Maya si Prietenii

Grupa Maya si Prietenii

Armeanu Madalina

Plumb Alina

Dans modern

D

3

20

13:15

S

G

129A

Gradinita Nr 256

Grupa Mare 4

Vasile Mihaela

Crisan Claudia

Raducan Simona

M-am nascut sa fiu vedeta

M

2

20

13:35

S

G

129B

Gradinita Nr 256

Grupa Mare 4

 

Quien Quere Bailar

D

2

20

13:50

P

G

133

Gradinita The Little Artist

Grupa The Little Artist

Cireasa Adriana

Joita Gabriela Roxana

Dans modern

D

1

20

14:15

S

S

144A

Scoala Gimnaziala Unirea, Braila

Ansamblul Grausor Junior

Huiu Veronica

Baciu Ani

Puia Lenuta

Suita din zona Brailei

D

1

20

14:40

S

S

144B

Scoala Gimnaziala Unirea, Braila

Ansamblul Grausor Junior

 

Ciuleandra

D

2

20

15:10

P

G

137A

Gradinita Active Education Center

Grupa Aron's

Mierla Alina

Nanut Maria

Cristoiu Alina Andreea

Radu Daniela Nicoleta

Broscuta Oac

M

2

20

15:15

P

G

137B

Gradinita Active Education Center

Grupa Aron's

 

O portocala

M

1

20

15:45

S

G

119A

Gradinita Martisor

Grupa Mijlocie 3

Croitoru Cristina

Ciupitu Ileana

Mi-a adus badita flori

M

3

20

16:00

S

G

119B

Gradinita Martisor

Grupa Mijlocie 3

 

Hora moldoveneasca

D

1

20

16:15

S

G

119C

Gradinita Martisor

Grupa Mijlocie 3

 

Vacuta si oitele

AV

1

20

16:50

S

S

115B

Scoala Gimnaziala Cincu, Brasov

Grupul Prietenia Junior

 

Morarita

M

1

20

17:00

S

S

115C

Scoala Gimnaziala Cincu, Brasov

Grupul Prietenia Junior

 

Quilling - Felicitari

AV

1

20

17:20

S

S

116A

Scoala Gimnaziala Cincu, Brasov

Grupul Prietenia

Herchi Eugen

Herchi Viorica

Rara cu fetele

D

1

20

17:35

S

S

116B

Scoala Gimnaziala Cincu, Brasov

Grupul Prietenia

 

Rara simpla

D

1

20

17:45

S

S

116C

Scoala Gimnaziala Cincu, Brasov

Grupul Prietenia

 

Quilling - Felicitari/Tablouri

AV

1

20

18:00

S

S

116D

Scoala Gimnaziala Cincu, Brasov

Grupul Prietenia

 

Kade Sukar

M

1

20

18:10

S

S

116E

Scoala Gimnaziala Cincu, Brasov

Grupul Prietenia

 

Satra

M

1

21

13:45

P

C

107

Bell Kindergarten

Awesome Kids

Udroiu Ana

Vasilache Ioana

Daca parintii ar fi copii

M

3

21

14:05

S

G

110

CTIA Dumitru Motoc

Grupa Mare Albinutele

Fanuica Nicoleta

Maican Cornelia

Ingerasii

D

2

21

15:15

S

G

131

Gradinita Scolii Gimnaziale Nr 129

Grupa Floricelelor

Dinu Cerasela

Creativitate in culoare

AV

2

21

15:30

S

G

132

Gradinita Scolii Gimnaziale Nr 129

Grupa Mare 2 Prieteniei

Floroiu Veronica-Simona

Dansul prieteniei

D

3

21

16:00

S

G

125

Gradinita Nr 178

Grupa Magic

Filip Cecilia

Haiden Roxana

Toca Toca

D

1

21

16:25

S

G

126

Gradinita Nr 178

Grupa Stars

Vasile Mariana

Haiden Roxana

Tarantella napoletana

D

1

21

16:50

P

C

109A

Clubul Sportiv Ritmica

Ritmica

Lazar Neira

Eustasius Denisa

Senoritas

D

3

21

17:05

P

C

109B

Clubul Sportiv Ritmica

Ritmica

 

Minnies

D

M

21

18:40

S

G

123

Gradinita Nr 168

Grupele Mijlocie 2 & Mare

Radu Anamaria

Vasile Mihaela

Brotac Daniela

Minunile copilariei

AV

3

21

19:00

S

G

124

Gradinita Nr 268

Grupa Mijlocie C Puisorii Fericiti

Matei Georgeta

Brotac Daniela

Copilarie fericita

AV

3

26

08:00

S

G

224A

Gradinita MApN Nr 1

Grupa Mare si Mijlocie

Marton Monica

Stancu Verginia

Aviana Anca Elena

Cracsner Georgeta

Turcanu Mihaela

Toscuta Elena

Dumitru Amalia

Toma Carmen

Neagoe Iulia

Stoica Doina

Neagu Alexandra

Ghita Irina

Samba Florilor

D

3

26

08:15

S

G

224B

Gradinita MApN Nr 1

Grupa Mare si Mijlocie

Marton Monica

Stancu Verginia

Aviana Anca Elena

Cracsner Georgeta

Turcanu Mihaela

Toscuta Elena

Dumitru Amalia

Toma Carmen

Neagoe Iulia

Stoica Doina

Neagu Alexandra

Ghita Irina

Haffanana

D

1

26

08:30

S

G

239A

Gradinita Nr 3

Grupa Mare 1 si Grupa Mare 2

Cojocaru Magdalena

Ghita Maria-Magdalena

Baloane colorate

M

3

26

08:45

S

G

239B

Gradinita Nr 3

Grupa Mare 1 si Grupa Mare 2

Cojocaru Magdalena

Ghita Maria-Magdalena

Baby likes to rock it

D

3

26

09:00

S

G

231

Gradinita Nr 191

Grupa Buburuzelor

Dona Cristina

Albisoru Nicoleta

Polca irlandeza

D

1

26

09:15

S

G

232

Gradinita Nr 191

Grupa Fluturasilor

Cioparu Raluca

Dumitru Luiza

Fantezii de primavara

AV

2

26

09:30

S

G

288

Scoala Gimnaziala Nr 55

Grupul Russian Dolls

Manea Gianina

Radu Maria

Mogildea Maria

Kalinka

D

1

26

09:45

S

G

241

Gradinita Nr 54

Grupa Piticii Veseli

Ichim Maria Magdalena

Bratu Simona Elena

Enus Valentina

Waka Waka

D

3

26

10:00

P

G

201

Asociatia Centrul pentru Educatie - Teddybar 2

Grupa Mijlocie

Cernat Mihaela

Oaca-Oaca

D

1

26

10:15

P

G

299

Scoala Primara Teddybar

Grupa Mijlocie

Alecu Cristina

Oaca-Oaca

D

2

26

10:30

S

G

212A

Gradinita Nr 53

Grupa Mare 1, Mare 3

Botezatu Floarea

Sofelea Simona

Manea Geanina

Nedelcu Alina Valentina

Cantec de 1 iunie

M

2

26

10:35

S

G

212B

Gradinita Nr 53

Grupa Mare 1, Mare 3

Botezatu Floarea

Sofelea Simona

Manea Geanina

Nedelcu Alina Valentina

Iac' asa

M

1

26

10:45

S

S

280

Scoala Gimnaziala Nr 117

Grupa Pregatitoare H

Raducan Daniela Ade

Vacanta de vara

AV

2

26

11:00

S

S

289A

Scoala Gimnaziala Nr 81

Clasa a IV-a A

Moise Aurelia

Acasa

M

3

26

11:05

S

S

289B

Scoala Gimnaziala Nr 81

Clasa a IV-a A

Moise Aurelia

Cine m-a facut om mare

M

3

26

11:15

S

S

289C

Scoala Gimnaziala Nr 81

Clasa a IV-a A

Moise Aurelia

Legenda Cetatii Porolissum

AV

2

26

11:30

S

G

242

Gradinita Nr 72

Grupele Ciupercutele si Gargaritele

Chelu Luminita

Marin ionica

Petre Ileana

Dans cu Majorete Madagascar

D

M

26

11:45

S

G

243

Gradinita Nr 137

Grupa Mica

Gheorghiulescu Anca

Dansul iepurasilor

D

1

26

12:00

S

G

271A

Gradinita Jean Monnet

Grupa Mare

Tritean Estera Mihaela

Copiii coloreaza viata

M

1

26

12:15

S

G

271B

Gradinita Jean Monnet

Grupa Mare

Tritean Estera Mihaela

Natura - prietena copiilor

AV

1

26

12:30

S

G

302A

Gradinita Strop de Roua

Grupa Mare 2 Buburuze

Constantinescu Mirela

Peltea Georgiana

Ovedenie Jana

Clopotel de ghiocel

M

3

26

12:45

S

G

302B

Gradinita Strop de Roua

Grupa Mare 2 Buburuze

Constantinescu Mirela

Peltea Georgiana

Ovedenie Jana

Majorete

D

M

26

13:00

S

G

302C

Gradinita Strop de Roua

Grupa Mare 2 Buburuze

Constantinescu Mirela

Peltea Georgiana

Ovedenie Jana

Animale de la poli

AV

3

26

13:15

S

G

252

Gradinita Nr 222

Grupa Mare 4 Arlechinilor

Romanescu Sofia

Lapadat Diana

Copilaria in culori

AV

3

26

13:45

S

G

214A

Grad Dumbrava Minunata, Ploiesti

Grupa Stelutelor

Popescu Tioara

Popescu Florentina

Sancraian Cristina

Dans popular Hora munteneasca

D

1

26

14:00

S

G

215A

Grad Dumbrava Minunata, Ploiesti

Grupa Mare B Fluturasi

Canache Maria

Raducanu Eugenia

Sancraian Cristina

Put it on the Ritz

D

1

26

14:15

S

G

214B

Grad Dumbrava Minunata, Ploiesti

Grupa Stelutelor

Popescu Tioara

Popescu Florentina

Sancraian Cristina

Valsul Stelutelor

D

2

26

14:30

S

G

279A

Scoala Gimnaziala Uruguay

Grupa Curcubeul Carpatin

Marcu Ioana-Georgiana

Matei Nicoleta

Enache Maria

Michel Theodora

Colored dance - Ritmuri colorate

D

2

26

14:45

S

G

279B

Scoala Gimnaziala Uruguay

Grupa Curcubeul Carpatin

Marcu Ioana-Georgiana

Matei Nicoleta

Enache Maria

Michel Theodora

Lumea prin ochi de copil

AV

2

26

15:00

S

G

215B

Grad Dumbrava Minunata, Ploiesti

Grupa Mare B Fluturasi

Canache Maria

Raducanu Eugenia

Sancraian Cristina

Hai la hora, mai flacai

D

2

26

15:15

S

G

282A

Scoala Gimnaziala Nr 308

Grupa Furnicutelor

Ionita Tatiana

Bucan Mihaela

Melcul suparat

M

3

26

15:20

S

G

282B

Scoala Gimnaziala Nr 308

Grupa Furnicutelor

Ionita Ionela-Tatiana

Bucan Mihaela

Furnicile

M

M

26

15:30

P

G

222

Gradinita Garmy Kids

Grupa Micii Exploratori

Dinca Mihaela

Baloane colorate

M

2

26

15:45

S

G

296A

Scoala Gimnaziala Nr 308

Grupa Mare

Ciachir Georgeta

Brata Maria

O lume a basmelor

M

1

26

15:50

S

G

296B

Scoala Gimnaziala Nr 308

Grupa Mare

Ciachir Georgeta

Brata Maria

Discovery

M

1

26

16:00

S

G

297A

Scoala Gimnaziala Nr 308

Grupa Mijlocie

Ciachir Georgeta

Bercaru Mariana Daniela

Ciupercutele

M

2

26

16:05

S

G

297B

Scoala Gimnaziala Nr 308

Grupa Mijlocie

Ciachir Georgeta

Bercaru Mariana Daniela

Vacanta

M

1

26

16:15

P

G

221

Gradinita Garmy Kids

Grupa Spiridusii

Popescu Marina

Lumea copiilor

M

3

26

16:20

S

G

262

Gradinita Pisicile Aristocrate

Grupa Mica

Anica Ioana

Dinca Iuliana

Joaca, Bade

D

1

26

16:30

S

G

203

CTIA Dumitru Motoc

Grupa Mijlocie Martinica

Patachia Hermina

Visan Luminita Georgiana

Dans popular

D

2

26

16:45

S

G

204

CTIA Dumitru Motoc

Grupa Mica Ciupercutele

Ochenatu Maria

Petrica Liliana

Hora moldoveneasca

D

3

26

17:00

S

G

205

CTIA Dumitru Motoc

Grupa Mica Fluturasii

Ciausu Camelia

Copilarie fericita

D

1

26

17:15

S

G

206

CTIA Dumitru Motoc

Grupa Mijlocie Florile

Mitu Nicoleta Florina

Cristian Maria

Dans popular Hora

D

1

26

17:30

S

G

207A

CTIA Dumitru Motoc

Grupa Mare Puisorii

Patrascu Nicoleta

Lumea copiilor

M

2

26

17:45

S

G

207B

CTIA Dumitru Motoc

Grupa Mare Puisorii

Patrascu Nicoleta

In pasi de vals

D

3

26

18:00

S

G

238A

Gradinita Nr 3

Grupa Mijlocie 2

Anghel Corina

Balasa Carmen

Cosma Gabriela

Ursuletii s-au trezit, buna dimineata!

M

M

26

18:05

S

G

238B

Gradinita Nr 3

Grupa Mijlocie 2

Anghel Corina

Balasa Carmen

Cosma Gabriela

Flori de primavara

M

3

26

18:15

S

G

238C

Gradinita Nr 3

Grupa Mijlocie 2

Anghel Corina

Balasa Carmen

Cosma Gabriela

Ho-ra

D

M

26

18:30

S

G

237A

Gradinita Nr 3

Grupa Mijlocie 3

Anghel Corina

Mesina Madalina

Cosma Gabriela

Culorile se cearta

M

3

26

18:45

S

G

227A

Gradinita Nr 149

Grupa Floarea Soarelui

Dragan Silvia

Goanta Alina

Dumitrescu Emi

Hai la joc

D

M

26

19:00

S

G

227B

Gradinita Nr 149

Grupa Floarea Soarelui

Dragan Silvia

Goanta Alina

Dumitrescu Emi

Culorile copilariei

AV

2

26

19:15

S

G

228A

Gradinita Nr 149

Grupa Soriceilor

Dragan Silvia

Moldoveanu Georgiana

Hora copiilor

D

M

26

19:30

S

G

228B

Gradinita Nr 149

Grupa Soriceilor

Dragan Silvia

Moldoveanu Georgiana

Copacul

AV

1

26

19:45

S

G

229A

Gradinita Nr 149

Grupa Ursuletilor

Dragan Silvia

Sandu Roxana

De pe-o buna dimineata

M

3

26

19:50

S

G

229B

Gradinita Nr 149

Grupa Ursuletilor

Dragan Silvia

Sandu Roxana

Aceasta e mama mea

M

2

26

20:00

S

G

226A

Gradinita Nr 69

Grupa Mare D

Pascaru Manuela

Balasa Nela Carmen

Familia mea

M

2

26

20:05

S

G

226B

Gradinita Nr 69

Grupa Mare D

Pascaru Manuela

Balasa Nela Carmen

Vivat Veselia

M

2

26

20:15

S

G

226C

Gradinita Nr 69

Grupa Mare D

Pascaru Manuela

Balasa Nela Carmen

Cartea Junglei

D

M

26

20:30

S

G

218A

Gradinita Floare Albastra

Grupa Mare Florilor

Antonovici Stefania

Toma Aliona

dans popular Coasa

D

2

26

20:40

S

G

218B

Gradinita Floare Albastra

Grupa Mare Florilor

Antonovici Stefania

Toma Aliona

Primavara in culoare

AV

2

27

08:30

S

G

244

Gradinita Nr 185

Grupa Mica B

Fatu Mihaela

Popescu Laura

Avioane de hartie

D

3

27

08:45

S

G

304A

Gradinita Nr 256

Grupa Mijlocie 1 Piticilor

Crisan Claudia

Ion Amelia

Velicu Niculina

Mihaila Mirela

Vine primavara

M

2

27

08:50

S

G

304B

Gradinita Nr 256

Grupa Mijlocie 1 Piticilor

Crisan Claudia

Ion Amelia

Velicu Niculina

Mihaila Mirela

Primavara

M

1

27

08:55

S

G

256

Gradinita Nr 256

Grupa Mijlocie 1

Ion Amelia

Velicu Niculina

Mihaila Mirela

Taramul basmelor

AV

M

27

09:00

S

G

305A

Gradinita Nr 191

Grupa Licurici

Stoicescu Alexandra

Mocuta Ana Maria

Albisoru Nicoleta

Alunelul

D

3

27

09:15

S

G

305B

Gradinita Nr 191

Grupa Licurici

Stoicescu Alexandra

Mocuta Ana Maria

Albisoru Nicoleta

Hora

D

2

27

09:30

P

G

225

Gradinita Maria Ward

Grupa Albinutelor

Baciu Gabriela

Furiesu Mariana

Copilarie, ce minunata esti!

M

1

27

09:45

P

G

266A

Gradinita Smiley

Grupa Smiley Steps 2

Hutopila Corina

Gradinarita iulia

Stanciu Ruxandra

Dinca Catalin

Dans modern

D

3

27

10:00

P

G

266B

Gradinita Smiley

Grupa Smiley Steps

Hutopila Corina

Enache Ioana

Stanciu Ruxandra

Dinca Catalin

Dans modern

D

1

27

10:15

P

C

276

Scoala de dans Magic Steps

Grupa Small Steps

Hutopila Corina

Sandu Daniel

Dragomir Andreea

Dans modern

D

3

27

10:30

P

C

275

Scoala de dans Magic Steps

Kiddies Steps

Hutopila Corina

Stanciu Ruxandra

Sandu Daniel

Dragomir Andreea

Dans modern

D

M

27

10:45

S

G

263

Gradinita Scolii Nr 81

Grupa Mare

Diaconu Floarea

Ciolan Roxana

Vrem bomboane

M

1

27

11:00

P

C

277

Scoala de dans Magic Steps

Grupa Dancing Stars

Hutopila Corina

Sandu Daniel

Dragomir Andreea

Dans modern

D

2

27

11:15

P

C

278

Scoala de dans Magic Steps

Grupa Magic Steps

Hutopila Corina

Sandu Daniel

Dragomir Andreea

Stanciu Ruxandra

Sandu Simona

Dans modern

D

2

27

11:30

P

G

211

Gradinita Maria Ward

Grupa Mijlocie Floarea Soarelui

Moraru Cristina

Boasa Veronica

Suntem artisti

M

1

27

11:45

S

G

220

Gradinita Floare de Colt

Grupa Mare C

Bacanu Mariana

Ene Silvia

Brasoveanca

D

2

27

12:00

S

G

260A

Gradinita Pisicile Aristocrate

Grupa Mare 2

Romanos Oana Roxana

Al Badi Marinela

Dinca Iuliana

Noi suntem pisoii aristocrati

M

1

27

12:05

S

G

260B

Gradinita Pisicile Aristocrate

Grupa Mare 2

Romanos Oana Roxana

Al Badi Marinela

Dinca Iuliana

Povestea unui ciobanas

M

1

27

12:15

S

G

260C

Gradinita Pisicile Aristocrate

Grupa Mare 2

Romanos Oana Roxana

Al Badi Marinela

Dinca Iuliana

Rock 'n Roll

D

1

27

12:30

S

G

260D

Gradinita Pisicile Aristocrate

Grupa Mare 2

Romanos Oana Roxana

Al Badi Marinela

Dinca Iuliana

Dans popular Hora

D

2

27

12:45

S

G

260E

Gradinita Pisicile Aristocrate

Grupa Mare 2

Romanos Oana Roxana

Al Badi Marinela

Dinca Iuliana

Animale marine

AV

3

27

13:00

S

G

272A

Gradinita Pinochio, Fagaras

Grupa Mijlocie Hansel si Gretel

Mihalcea Adela

Popovici Elena

Veo Veo

D

1

27

13:15

S

G

272B

Gradinita Pinochio, Fagaras

Grupa Mijlocie Hansel si Gretel

Mihalcea Adela

Popovici Elena

Dans popular german/tirolez

D

1

27

13:45

S

G

259B

Gradinita Pisicile Aristocrate

Grupa Mare 1

Aivancesei Dorica

Dinca Iuliana

Dans modern

D

1

27

14:00

S

C

303A

UNEFS

Grupul Magic

Deac Diana

Magic

D

1

27

14:15

S

C

303B

UNEFS

Grupul Magic

Deac Diana

Flashlights

D

1

27

14:30

S

G

270A

Gradinita Nr 7

Grupa Mijlocie Mamarutele

Pandeleanu Adriana

Zapa, zapacesti

M

3

27

14:45

S

G

270B

Gradinita Nr 7

Grupa Mijlocie Mamarutele

Pandeleanu Adriana

Country Dance

D

3

27

15:15

S

G

213

Gradinita Nr 203

Grupa Mare

Voicu Nicoleta

Furtuna Mandica

Mazilu Mirela

Tudor Cerasela

Lupu Sorina

Trandafir de la Moldova

M

1

27

15:30

S

G

287

Scoala Gimnaziala Nr 47

Grupa Albinutele

Iordache Cristina

Waka Waka

D

2

27

15:45

S

G

208A

Gradinita Floare de Colt

Grupa Mare D

Neacsu Marieta

Cucule, pasare sura

M

1

27

15:50

S

G

208B

Gradinita Floare de Colt

Grupa Mare D

Neacsu Marieta

Fata de pastori

M

1

27

16:00

S

G

208C

Gradinita Floare de Colt

Grupa Mare D

Neacsu Marieta

Boiereasca

D

2

27

16:15

S

G

208D

Gradinita Floare de Colt

Grupa Mare D

Neacsu Marieta

Calusul

D

3

27

16:30

S

G

258

Gradinita Pestisorul de Aur

Grupa Curcubeu

Dinca Elena Alexandra

In lumea curcubeu

AV

2

27

16:45

S

G

219

Gradinita Floare de Colt

Grupa Stelutelor

Vasile Nicoleta

Ene Silvia

Greierii si furnicile

D

1

27

17:30

S

G

257

Gradinita Nr 283

Grupa Mica 2 Albinutele

Grosu Tatiana

Dobos Eugenia

Zum, zum, zum, albinuta mea

M

2

27

17:45

S

G

233A

Gradinita Nr 191

Grupa Greierasilor

Gaescu Mariana

Noi, orchestra de copii

M

1

27

18:00

S

G

233B

Gradinita Nr 191

Grupa Greierasilor

Gaescu Mariana

Dansul ghioceilor

D

M

27

18:15

S

G

233C

Gradinita Nr 191

Grupa Greierasilor

Gaescu Mariana

Dansul arlechinului

D

3

27

18:30

S

G

233D

Gradinita Nr 191

Grupa Greierasilor

Gaescu Mariana

Litere buclucase

AV

1

27

18:45

S

G

216

Gradinita Dumbrava Minunata

Grupa Florilor

Vladu Carmen Mihaela

Kalinka Malina

D

1

27

19:00

S

S

295

Scoala Gimnaziala Nr 193

Grupa Delfinii

Stoica Geta

Ilinescu Paula

Dans din oas

D

2

27

19:15

S

G

261A

Gradinita Pisicile Aristocrate

Grupa Mare 3

Boleac Adriana

Frumoasa-i vecina noastra

M

1

27

19:20

S

G

261B

Gradinita Pisicile Aristocrate

Grupa Mare 3

Boleac Adriana

Cele mai frumoasa flori

M

1

27

19:30

S

G

261C

Gradinita Pisicile Aristocrate

Grupa Mare 3

Boleac Adriana

Vara

D

1

28

08:30

S

G

235

Gradinita Nr 191

Grupa Strumfilor

Zamosteanu Georgeta

Albisoru Nicoleta

Colaj de dansuri

D

2

28

08:45

S

G

298

Scoala Gimnaziala Nr 55

Grupa Fluturasilor

Toader Luciana

Gachi Camelia Florentina

Clipa Ionela Adriana

Vasile Cornelia

Samba florilor

D

2

28

09:00

S

G

264

Gradinita Scufita Rosie

Grupa Istetilor

Rohrmann Simona

Primavara - explozie de culori

AV

2

28

09:15

S

G

265A

Gradinita Scufita Rosie

Grupa Licuricii

Ionescu Ileana Constanta

Ene Mirela Violeta

Avramescu Doina

Cantecul gamei

M

3

28

09:20

S

G

265B

Gradinita Scufita Rosie

Grupa Licuricii

Ionescu Ileana Constanta

Ene Mirela Violeta

Avramescu Doina

Hai la joc

D

M

28

09:30

S

G

230

Gradinita Nr 187

Grupa Mare 1

Nastase Oana

Oprea Valentina

Morditita

D

M

28

09:45

S

C

202A

Corul Buburuzelor

Corul Buburuzelor

Popovici Maria

Di, di, murgule, di

M

2

28

10:00

S

C

202B

Corul Buburuzelor

Corul Buburuzelor

Popovici Maria

Roata morii

M

1

28

10:15

S

G

254

Gradinita Nr 283

Grupa Mare 1

Popovici Maria

Potbaniceanu Simona

Infloresc gradinile

M

2

28

10:30

S

S

294

Scoala Gimnaziala Nr 188

Clasa Pregatitoare A

Cososchi Andreea

Cu gandul la vacanta

AV

1

28

10:45

S

G

217

Gradinita Electromagnetica

Grupa Fluturasii Populari

Ghiculescu Silvia

Ovreiu Valentina Maria

Fluturasii populari

D

2

28

11:00

S

G

253

Gradinita Nr 256

Grupa Mica 1

Mihaila Mirela

Ion Amelia Viorica

Vasile Mihaela Nicoleta

Raducan Simona

Jive Music - No Me Moleste Mosquito

D

3

28

11:10

P

C

311

Clubul Pasitos

Trupa de dans Pasitos

Serban Paul

Simion Madalina

Petre Steliana

Dumbrava Ana

Travel in India

D

3

28

11:20

P

C

312

Clubul Pasitos

Trupa de dans Pasitos

Serban Paul

La Neicuta

D

1

28

11:30

S

G

236A

Gradinita Nr 205

Grupa Mica 2

Dicu Georgeta Roxana

Bacnasu ionela

Badea Mariana

Vaza cu liliac

AV

2

28

11:45

S

G

236B

Gradinita Nr 205

Grupa Mica 2

Dicu Georgeta Roxana

Bacnasu Ionela

Badea Mariana

Hora muzicutelor

D

3

28

12:15

S

G

291A

Scoala Gimnaziala Nr 144

Grupa Mijlocie Spiridusii

Olarica Elena Elisabeta

Cojan Sofica

In lumea basmelor

M

1

28

12:30

S

G

291B

Scoala Gimnaziala Nr 144

Grupa Mijlocie Spiridusii

Cojan Sofica

Mici ecologisti

AV

1

28

12:45

S

G

292A

Scoala Gimnaziala Nr 144

Grupa Mare Fluturasii

Tudor Ana

Calusul

D

1

28

13:00

S

G

292B

Scoala Gimnaziala Nr 144

Grupa Mare Fluturasii

Silion Oana

O lume minunata

M

2

28

13:15

S

S

283A

Scoala Gimnaziala Nr 22, Galati

Vocile primaverii

Oanea Marin

Vulpea si gasca

M

3

28

13:20

S

S

283B

Scoala Gimnaziala Nr 22, Galati

Vocile primaverii

Oanea Marin

Jocuri de copii

M

2

28

13:30

S

S

284

Scoala Gimnaziala Nr 22, Galati

Popularii

Nita George

Colaj de muzica populara

M

1

28

13:45

S

S

285

Scoala Gimnaziala Nr 22, Galati

Clasa a II-a B

Tanasaciuc Valentina

Eu mi-s mandra romancuta

AV

1

28

14:00

S

S

286

Scoala Gimnaziala Nr 22, Galati

Grupul Tempus

Gaiu Florentina

Pana Doina

Hora noastra din batrani

D

1

28

14:15

S

G

240

Gradinita Nr 4 a Scolii Mihai Viteazul, Boldesti-Scaeni

Grupa Mijlocie Ursuletii

Ciocardaru Gabriela

Primavara prin ochi de copil

Copilarie fericita

AV

1

28

14:30

S

S

281

Scoala Gimnaziala Nr 117

Clasa Pregatitoare C

Barbulescu Daniela

Mirescu Corina

Mirajul verii

AV

2

28

14:45

S

S

290A

Scoala Gimnaziala nr 117

Clasa a II-a B

Marinas Panseluta

Bujorul

M

2

28

14:50

S

S

290B

Scoala Gimnaziala nr 117

Clasa a II-a B

Barbulescu Daniela

Mirescu Corina

Flori de tei

M

2