Editia Noiembrie 2017 - Bucuresti

REGULAMENT    INSCRIERE    LOCATIE    DESFASURATOR    CLASAMENT    VIDEO   

FESTIVALUL DO-RE-MI - BUCURESTI - DESFASURATOR 17 NOV 2017

ZIUA

ORA

Particulare

Cluburi

Stat

Prescolari

Scolari

Muzica

Dans

Arte

COD

INSTITUTIA

GRUPUL

PROFESORI

DENUMIRE MOMENT

 

17

13:00

Stat

Pre

Muzica

144

Gradinita Nr 191

Grupa Buburuzele

Dona Cristina

Bate vantul frunzele

10

17

13:15

Part

Pre

Dans

122

Gradinita King George

Grupa de dans

Mocanu Anca

Dans

7

17

13:25

Part

Pri

Dans

131

Scoala Internationala King George

King George

Deac Diana

Gymfance

10

17

13:40

Stat

Pre

Arte

157

Scoala Gimnaziala Nr 163

Grupa Mijlocie A

Morosan Carmen-Nicoleta

Tanu Natalia

Romania de maine prin ochi de copil

10

17

13:55

Club

-

Dans

109

Elite Dance Studio

Elite Dance Studio

Matarau Simona Mihaela

Worth it - dans modern

6

17

14:15

Stat

Pre

Dans

155A

Scoala Gimnaziala Nr 308

Grupa Mijlocie C

Stroe Florentina Diana

Tache Dorina Alexandra

Dansul ratustelor

22

17

14:35

Stat

Pre

Arte

155B

Scoala Gimnaziala Nr 308

Grupa Mijlocie C

 

Lumea prin ochii copiilor - colaj

0

17

15:00

Stat

Pre

Muzica

156A

Scoala Gimnaziala Nr 308

Grupa Mare C Ghioceilor

Andone Valentina

Iac-asa!

26

17

15:20

Stat

Pre

Arte

156B

Scoala Gimnaziala Nr 308

Grupa Mare C Ghioceilor

 

Florile toamnei

0

17

16:35

Stat

Pre

Muzica

148

Gradinita Nr 189

Grupa Mare D

Stancu Camelia

Tucan Raluca

Foaie verde si o sipica

14

17

16:10

Stat

Pre

Dans

136A

Gradinita Alba ca Zapada si Piticii

Grupa Mare 1

Ioncea Adriana

Macelaru Mihaela Mariana

Vals

22

17

16:25

Stat

Pre

Arte

136B

Gradinita Alba ca Zapada si Piticii

Grupa Mare 1

 

Tablouri de toamna

0

17

16:50

Stat

Pre

Arte

134

Gradinita Zana Florilor

Grupa Mare Licuricii

Brotac Daniela

Vezeteu Liliana

Ionescu Roxana

Parfumul toamnei

5

17

17:10

Stat

Pre

Arte

135

Gradinita Zana Florilor

Grupa Mare Fluturasii

Brotac Daniela

Dobrin Mihaela

Gelca Ana Maria

Bogatiile toamnei

5

17

17:30

Stat

Pre

Arte

159

Scoala Gimnaziala Nr 125

Grupa Mica

Stan Catalina

Romania de maine - desen

5

17

17:50

Part

Pre

Dans

118

Gradinita Apollo

Grupa Mare

Vaceff Braun Alexandru

Soldateii veseli

8

17

18:10

Part

Pre

Dans

119

Gradinita Apollo Kids

Grupa Mijlocie

Vaceff Braun Alexandru

10

10

17

18:30

Part

Pri

Dans

130

Scoala Apollo

Apollo Crew

Vaceff Braun Alexandru

Magic

8

17

18:50

Stat

Pre

Arte

140

Gradinita Nr 256

Grupa Mica 3 Aricii

Mihaila Mirela

Presmereanu Cristina

Iancu Andreea Veronica

In livada

8

17

19:10

Stat

Pre

Arte

147

Gradinita Nr 256

Grupa Mica 2 Albinutele

Mihaila Mirela

Iancu Andreea Veronica

Andrei Alecsandra

Ghiveci de legume

8

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

FESTIVALUL DO-RE-MI - BUCURESTI - DESFASURATOR 18 NOV 2017

18

11:00

Stat

Pre

Muzica

160A

Gradinita Nr 170

Grupa Licuricilor

Nicolae Mirela

Graniceru Claudia

Dans ungar - Brahms

20

18

11:10

Stat

Pre

Dans

160B

Gradinita Nr 170

Grupa Licuricilor

 

Dans tematic

0

18

11:20

Stat

Pre

Arte

160C

Gradinita Nr 170

Grupa Licuricilor

 

Localitatea mea

0

18

11:30

Stat

Pri

Muzica

161

Scoala Nr 117

Clasa Pregatitoare

Mataoanu Mihaela

Povestea unui ciobanas

30

18

12:00

Stat

Pre

Arte

138

Gradinita Ciupercuta

Grupa Greierasii

Gitan Alice Ileana

Trifu Daniela

Culori si miresme de toamna

25

18

12:30

Stat

Pre

Muzica

145A

Gradinita Nr 191

Grupa Greierasilor

Gaescu Mariana

Morarita

22

18

12:45

Stat

Pre

Dans

145B

Gradinita Nr 191

Grupa Greierasilor

 

Dans popular

0

18

13:00

Stat

Pre

Arte

145C

Gradinita Nr 191

Grupa Greierasilor

 

Papusi muzicale

0

18

13:20

Stat

Pre

Dans

142

Gradinita Nr 69

Grupa Mijlocie C

Ilie Mirela

Veselia

21

18

13:45

Stat

Pre

Arte

146

Gradinita Nr 205

Grupa Mijlocie 1

Rebiga Alina, Ilie Ioana

Badea Mariana

Dovleacul din gradina fermecata

15

18

14:00

Stat

Pre

Dans

152

Gradinita Nr 187

Grupa Pestisorilor

Gruia Georgeta

Familia Flinstone

19

18

14:20

Stat

Pre

Dans

139

Gradinita Electromagnetica

Grupa Mare Buburuzele

Paladoiu Cristina Andreea

Frunzele in suflul iernii

11

18

14:40

Part

Pre

Muzica

113

Gradinita Tic-Pitic

Grupa Mare

Nastase Daniela

Florea Mihaela

Toamna - Etno

16

18

15:00

Part

Pre

Muzica

114

Gradinita Tic-Pitic

Grupa Mijlocie

Ursu Andreea

Daca parintii ar fi copii

12

18

15:20

Stat

Pre

Muzica

151

Gradinita Strop de Roua

Grupa Mijlocie Nr 4 Elefanteii

Mirica Roxana

Bate vantul frunzele

5

18

15:45

Part

Pre

Muzica

116A

Gradinita Maria Ward

Grupa Mare - Floarea Soarelui

Moraru Cristina

Butnaru Maria

Am privit spre cer

18

18

16:00

Part

Pre

Dans

116B

Gradinita Maria Ward

Grupa Mare - Floarea Soarelui

 

Hora

0

18

16:20

Part

Pre

Muzica

115

Gradinita Maria Ward

Grupa Mijlocie - Buburuzelor

Furiesu Mariana

Zediu Mihaela

Plecarea pasarelelor

20

18

16:45

Part

Pre

Muzica

117A

Gradinita Maria Ward

Grupa Mare - Curcubeu

Cata Maria

David Cristina

Scumpule copil, divin

20

18

17:00

Part

Pre

Dans

117B

Gradinita Maria Ward

Grupa Mare - Curcubeu

 

Dansul luminii

0

18

17:20

Part

Pre

Dans

126

Gradinita Teddybar 2

Grupa Mare Albinutele

Cernat Mihaela

Manda Irina

Rihanna - Umbrella

15

18

17:40

Part

Pre

Dans

125

Gradinita Teddybar

Grupa Mare

Alecu Constanta Cristina

Palaria violet!

16

18

18:25

Part

Pre

Muzica

121

Gradinita Kinderakademie

Grupa Mare

Dragan Ioana

Ging ein Weibchen

6

18

18:45

Part

Pre

Dans

112

Gradinita lui Matei

Aviatore

Ghita Magdalena Nineta

Scutaru Andreea Daniela

Aviatore

8

18

19:00

Part

Pre

Dans

124

Gradinita Maya si Prietenii

Grupa Iepurasilor

Armeanu Madalina, Ciuca Gabriela

Plumb Alina, Popescu Narcisa

Dans modern

25

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

FESTIVALUL DO-RE-MI - BUCURESTI - DESFASURATOR 19 NOV 2017

19

10:20

Part

Pre

Dans

127

Gradinita The Little Artist

Micii artisti

Cireasa Adriana

Joita Roxana Gabriela

Majorete

10

19

10:35

Club

-

Dans

101

Casa de coregrafie Alin Ciobotaru

Trupa Party Crew

Ciobotaru Alin

Partydance

19

19

10:55

Club

-

Dans

102

Casa de coregrafie Alin Ciobotaru

Trupa Prichindei

Ciobotaru Alin

Grease Lightning

5

19

11:10

Club

-

Muzica

111

Ramy's Kids

Cantaretii veseli

Manolescu Aura

Ana Ramona

Saptamana

15

19

11:30

Stat

Pre

Dans

137

Gradinita CTIA Dumitru Motoc

Albinutele

Fanuica Nicoleta Valentina

Itsy Bitsy

20

19

11:55

Club

-

Dans

104

Clubul sportiv Ritmica

Senoritas

Eustasius Denisa

Senoritas

7

19

12:10

Club

-

Dans

105

Clubul sportiv Ritmica

Minnies

Eustasius Denisa

Minnies

10

19

12:25

Club

-

Dans

106

Clubul sportiv Ritmica

Smereka I Rushenka

Eustasius Denisa

Smereka I Rushenka

16

19

12:40

Club

-

Dans

107

Clubul sportiv Ritmica

Prichindutele

Eustasius Denisa

Prichindutele

8

19

12:55

Club

-

Dans

108

Edelweiss Center

Fluturasi

Bartha Ana Maria

Baby Dance

5

19

13:10

Club

-

Muzica

110A

Scoala Centrala

Grupul Miniton

Marinescu Mirela

Fata neichii, fata

11

19

13:30

Club

-

Dans

110B

Scoala Centrala

Grupul Miniton

 

Look what You made Me do

5

19

13:45

Part

Pre

Muzica

128

Liceul Teoretic Mihai Ionescu

Grupa Stelutelor

Checherita Ada

Stelute de toamna

20

19

14:10

Part

Pri

Dans

133

Scoala Primara TeddyBar

Teddydance

Fianu Cristian

Streetdance Teddy Dance

11

19

14:30

Part

Pre

Muzica

120A

Gradinita Don Castor

Grupa Mica, Grupa Mijlocie si Grupa Mare

Corneanu Florentina, Petreanu Florentina

Roman Maxim Cristina

Daca vrei sa fii erou de poveste

5

19

14:45

Part

Pre

Dans

120B

Gradinita Don Castor

Grupa Mica, Grupa Mijlocie si Grupa Mare

 

Jay Ho

8

19

15:00

Part

Pre

Arte

120C

Gradinita Don Castor

Grupa Mica, Grupa Mijlocie si Grupa Mare

 

Zana toamna - colaj

7

19

15:20

Club

-

Dans

103

Clubul sportiv olimpic Trimf

Clubul sportiv olimpic Trimf

Iavin Natalia

Dans modern

15

19

16:00

Part

Pre

Arte

132

Scoala Primara Big Smile

Grupa Mare 1

Pascu Ioana

Creativ Art

11

19

16:10

Stat

Pre

Dans

143A

Gradinita Nr 205

Grupa Mijlocie 2

Bacnasu Ionela, Dicu Roxana

Badea Marana

Toamna iepurasilor

20

19

16:20

Stat

Pre

Arte

143B

Gradinita Nr 205

Grupa Mijlocie 2

 

Vaza cu flori

0

19

16:55

Stat

Pre

Arte

149

Gradinita Scolii Gimnaziale Nr 129

Grupa Floricelelor

Dinu Cerasela

Copacul toamnei

7

19

17:10

Stat

Pre

Arte

150

Gradinita Scolii Gimnaziale Nr 129

Grupa Prieteniei

Floroiu Veronica

Dansul sticlelor

25

19

17:35

Stat

Pre

Muzica

153

Scoala Gimnaziala Nr 81

Grupa Mare 1 Piticii

Dumitru Luiza

Balasa Lidia

Fata de pastor

10

19

17:50

Stat

Pre

Arte

154

Scoala Gimnaziala Nr 308

Grupa Mica C

Baidoc Daniela

Bocioroaga Lacramioara

Fructe de toamna

19

19

18:15

Part

Pre

Muzica

129A

Gradinita Piticul Curajos

Grupa Mare

Curelariu Cristina, Diaconu Silvia

Alazaroae Marinela, Botezatu Floarea

Colaj colinde

14

19

18:30

Part

Pre

Arte

129B

Gradinita Piticul Curajos

Grupa Mare

 

Podoabe pentru brad

0

 


Manager proiect: Ovidiu Petrescu - Telefon: 0744.25.25.40 - Fax: 021.460.19.17 - Email: office@do-re-mi.ro - Facebook: Festivalul Do-Re-Mi