Editia Noiembrie 2017 - Bucuresti

REGULAMENT    LOCATIE    DESFASURATOR    CLASAMENT    VIDEO   

FESTIVALUL DO-RE-MI - BUCURESTI - DESFASURATOR 17 NOV 2017

ZIUA

ORA

Particulare

Cluburi

Stat

Prescolari

Scolari

Muzica

Dans

Arte

COD

INSTITUTIA

GRUPUL

PROFESORI

DENUMIRE MOMENT

 

17

13:00

Stat

Pre

Muzica

144

Gradinita Nr 191

Grupa Buburuzele

Dona Cristina

Bate vantul frunzele

10

17

13:15

Part

Pre

Dans

122

Gradinita King George

Grupa de dans

Mocanu Anca

Dans

7

17

13:25

Part

Pri

Dans

131

Scoala Internationala King George

King George

Deac Diana

Gymfance

10

17

13:40

Stat

Pre

Arte

157

Scoala Gimnaziala Nr 163

Grupa Mijlocie A

Morosan Carmen-Nicoleta

Tanu Natalia

Romania de maine prin ochi de copil

10

17

13:55

Club

-

Dans

109

Elite Dance Studio

Elite Dance Studio

Matarau Simona Mihaela

Worth it - dans modern

6

17

14:15

Stat

Pre

Dans

155A

Scoala Gimnaziala Nr 308

Grupa Mijlocie C

Stroe Florentina Diana

Tache Dorina Alexandra

Dansul ratustelor

22

17

14:35

Stat

Pre

Arte

155B

Scoala Gimnaziala Nr 308

Grupa Mijlocie C

 

Lumea prin ochii copiilor - colaj

0

17

15:00

Stat

Pre

Muzica

156A

Scoala Gimnaziala Nr 308

Grupa Mare C Ghioceilor

Andone Valentina

Iac-asa!

26

17

15:20

Stat

Pre

Arte

156B

Scoala Gimnaziala Nr 308

Grupa Mare C Ghioceilor

 

Florile toamnei

0

17

16:35

Stat

Pre

Muzica

148

Gradinita Nr 189

Grupa Mare D

Stancu Camelia

Tucan Raluca

Foaie verde si o sipica

14

17

16:10

Stat

Pre

Dans

136A

Gradinita Alba ca Zapada si Piticii

Grupa Mare 1

Ioncea Adriana

Macelaru Mihaela Mariana

Vals

22

17

16:25

Stat

Pre

Arte

136B

Gradinita Alba ca Zapada si Piticii

Grupa Mare 1

 

Tablouri de toamna

0

17

16:50

Stat

Pre

Arte

134

Gradinita Zana Florilor

Grupa Mare Licuricii

Brotac Daniela

Vezeteu Liliana

Ionescu Roxana

Parfumul toamnei

5

17

17:10

Stat

Pre

Arte

135

Gradinita Zana Florilor

Grupa Mare Fluturasii

Brotac Daniela

Dobrin Mihaela

Gelca Ana Maria

Bogatiile toamnei

5

17

17:30

Stat

Pre

Arte

159

Scoala Gimnaziala Nr 125

Grupa Mica

Stan Catalina

Romania de maine - desen

5

17

17:50

Part

Pre

Dans

118

Gradinita Apollo

Grupa Mare

Vaceff Braun Alexandru

Soldateii veseli

8

17

18:10

Part

Pre

Dans

119

Gradinita Apollo Kids

Grupa Mijlocie

Vaceff Braun Alexandru

10

10

17

18:30

Part

Pri

Dans

130

Scoala Apollo

Apollo Crew

Vaceff Braun Alexandru

Magic

8

17

18:50

Stat

Pre

Arte

140

Gradinita Nr 256

Grupa Mica 3 Aricii

Mihaila Mirela

Presmereanu Cristina

Iancu Andreea Veronica

In livada

8

17

19:10

Stat

Pre

Arte

147

Gradinita Nr 256

Grupa Mica 2 Albinutele

Mihaila Mirela

Iancu Andreea Veronica

Andrei Alecsandra

Ghiveci de legume

8

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

FESTIVALUL DO-RE-MI - BUCURESTI - DESFASURATOR 18 NOV 2017

18

11:00

Stat

Pre

Muzica

160A

Gradinita Nr 170

Grupa Licuricilor

Nicolae Mirela

Graniceru Claudia

Dans ungar - Brahms

20

18

11:10

Stat

Pre

Dans

160B

Gradinita Nr 170

Grupa Licuricilor

 

Dans tematic

0

18

11:20

Stat

Pre

Arte

160C

Gradinita Nr 170

Grupa Licuricilor

 

Localitatea mea

0

18

11:30

Stat

Pri

Muzica

161

Scoala Nr 117

Clasa Pregatitoare

Mataoanu Mihaela

Povestea unui ciobanas

30

18

12:00

Stat

Pre

Arte

138

Gradinita Ciupercuta

Grupa Greierasii

Gitan Alice Ileana

Trifu Daniela

Culori si miresme de toamna

25

18

12:30

Stat

Pre

Muzica

145A

Gradinita Nr 191

Grupa Greierasilor

Gaescu Mariana

Morarita

22

18

12:45

Stat

Pre

Dans

145B

Gradinita Nr 191

Grupa Greierasilor

 

Dans popular

0

18

13:00

Stat

Pre

Arte

145C

Gradinita Nr 191

Grupa Greierasilor

 

Papusi muzicale

0

18

13:20

Stat

Pre

Dans

142

Gradinita Nr 69

Grupa Mijlocie C

Ilie Mirela

Veselia

21

18

13:45

Stat

Pre

Arte

146

Gradinita Nr 205

Grupa Mijlocie 1

Rebiga Alina, Ilie Ioana

Badea Mariana

Dovleacul din gradina fermecata

15

18

14:00

Stat

Pre

Dans

152

Gradinita Nr 187

Grupa Pestisorilor

Gruia Georgeta

Familia Flinstone

19

18

14:20

Stat

Pre

Dans

139

Gradinita Electromagnetica

Grupa Mare Buburuzele

Paladoiu Cristina Andreea

Frunzele in suflul iernii

11

18

14:40

Part

Pre

Muzica

113

Gradinita Tic-Pitic

Grupa Mare

Nastase Daniela

Florea Mihaela

Toamna - Etno

16

18

15:00

Part

Pre

Muzica

114

Gradinita Tic-Pitic

Grupa Mijlocie

Ursu Andreea

Daca parintii ar fi copii

12

18

15:20

Stat

Pre

Muzica

151

Gradinita Strop de Roua

Grupa Mijlocie Nr 4 Elefanteii

Mirica Roxana

Bate vantul frunzele

5

18

15:45

Part

Pre

Muzica

116A

Gradinita Maria Ward

Grupa Mare - Floarea Soarelui

Moraru Cristina

Butnaru Maria

Am privit spre cer

18

18

16:00

Part

Pre

Dans

116B

Gradinita Maria Ward

Grupa Mare - Floarea Soarelui

 

Hora

0

18

16:20

Part

Pre

Muzica

115

Gradinita Maria Ward

Grupa Mijlocie - Buburuzelor

Furiesu Mariana

Zediu Mihaela

Plecarea pasarelelor

20

18

16:45

Part

Pre

Muzica

117A

Gradinita Maria Ward

Grupa Mare - Curcubeu

Cata Maria

David Cristina

Scumpule copil, divin

20

18

17:00

Part

Pre

Dans

117B

Gradinita Maria Ward

Grupa Mare - Curcubeu

 

Dansul luminii

0

18

17:20

Part

Pre

Dans

126

Gradinita Teddybar 2

Grupa Mare Albinutele

Cernat Mihaela

Manda Irina

Rihanna - Umbrella

15

18

17:40

Part

Pre

Dans

125

Gradinita Teddybar

Grupa Mare

Alecu Constanta Cristina

Palaria violet!

16

18

18:25

Part

Pre

Muzica

121

Gradinita Kinderakademie

Grupa Mare

Dragan Ioana

Ging ein Weibchen

6

18

18:45

Part

Pre

Dans

112

Gradinita lui Matei

Aviatore

Ghita Magdalena Nineta

Scutaru Andreea Daniela

Aviatore

8

18

19:00

Part

Pre

Dans

124

Gradinita Maya si Prietenii

Grupa Iepurasilor

Armeanu Madalina, Ciuca Gabriela

Plumb Alina, Popescu Narcisa

Dans modern

25

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

FESTIVALUL DO-RE-MI - BUCURESTI - DESFASURATOR 19 NOV 2017

19

10:20

Part

Pre

Dans

127

Gradinita The Little Artist

Micii artisti

Cireasa Adriana

Joita Roxana Gabriela

Majorete

10

19

10:35

Club

-

Dans

101

Casa de coregrafie Alin Ciobotaru

Trupa Party Crew

Ciobotaru Alin

Partydance

19

19

10:55

Club

-

Dans

102

Casa de coregrafie Alin Ciobotaru

Trupa Prichindei

Ciobotaru Alin

Grease Lightning

5

19

11:10

Club

-

Muzica

111

Ramy's Kids

Cantaretii veseli

Manolescu Aura

Ana Ramona

Saptamana

15

19

11:30

Stat

Pre

Dans

137

Gradinita CTIA Dumitru Motoc

Albinutele

Fanuica Nicoleta Valentina

Itsy Bitsy

20

19

11:55

Club

-

Dans

104

Clubul sportiv Ritmica

Senoritas

Eustasius Denisa

Senoritas

7

19

12:10

Club

-

Dans

105

Clubul sportiv Ritmica

Minnies

Eustasius Denisa

Minnies

10

19

12:25

Club

-

Dans

106

Clubul sportiv Ritmica

Smereka I Rushenka

Eustasius Denisa

Smereka I Rushenka

16

19

12:40

Club

-

Dans

107

Clubul sportiv Ritmica

Prichindutele

Eustasius Denisa

Prichindutele

8

19

12:55

Club

-

Dans

108

Edelweiss Center

Fluturasi

Bartha Ana Maria

Baby Dance

5

19

13:10

Club

-

Muzica

110A

Scoala Centrala

Grupul Miniton

Marinescu Mirela

Fata neichii, fata

11

19

13:30

Club

-

Dans

110B

Scoala Centrala

Grupul Miniton

 

Look what You made Me do

5

19

13:45

Part

Pre

Muzica

128

Liceul Teoretic Mihai Ionescu

Grupa Stelutelor

Checherita Ada

Stelute de toamna

20

19

14:10

Part

Pri

Dans

133

Scoala Primara TeddyBar

Teddydance

Fianu Cristian

Streetdance Teddy Dance

11

19

14:30

Part

Pre

Muzica

120A

Gradinita Don Castor

Grupa Mica, Grupa Mijlocie si Grupa Mare

Corneanu Florentina, Petreanu Florentina

Roman Maxim Cristina

Daca vrei sa fii erou de poveste

5

19

14:45

Part

Pre

Dans

120B

Gradinita Don Castor

Grupa Mica, Grupa Mijlocie si Grupa Mare

 

Jay Ho

8

19

15:00

Part

Pre

Arte

120C

Gradinita Don Castor

Grupa Mica, Grupa Mijlocie si Grupa Mare

 

Zana toamna - colaj

7

19

15:20

Club

-

Dans

103

Clubul sportiv olimpic Trimf

Clubul sportiv olimpic Trimf

Iavin Natalia

Dans modern

15

19

16:00

Part

Pre

Arte

132

Scoala Primara Big Smile

Grupa Mare 1

Pascu Ioana

Creativ Art

11

19

16:10

Stat

Pre

Dans

143A

Gradinita Nr 205

Grupa Mijlocie 2

Bacnasu Ionela, Dicu Roxana

Badea Marana

Toamna iepurasilor

20

19

16:20

Stat

Pre

Arte

143B

Gradinita Nr 205

Grupa Mijlocie 2

 

Vaza cu flori

0

19

16:55

Stat

Pre

Arte

149

Gradinita Scolii Gimnaziale Nr 129

Grupa Floricelelor

Dinu Cerasela

Copacul toamnei

7

19

17:10

Stat

Pre

Dans

150

Gradinita Scolii Gimnaziale Nr 129

Grupa Prieteniei

Floroiu Veronica

Dansul sticlelor

25

19

17:35

Stat

Pre

Muzica

153

Scoala Gimnaziala Nr 81

Grupa Mare 1 Piticii

Dumitru Luiza

Balasa Lidia

Fata de pastor

10

19

17:50

Stat

Pre

Arte

154

Scoala Gimnaziala Nr 308

Grupa Mica C

Baidoc Daniela

Bocioroaga Lacramioara

Fructe de toamna

19

19

18:15

Part

Pre

Muzica

129A

Gradinita Piticul Curajos

Grupa Mare

Curelariu Cristina, Diaconu Silvia

Alazaroae Marinela, Botezatu Floarea

Colaj colinde

14

19

18:30

Part

Pre

Arte

129B

Gradinita Piticul Curajos

Grupa Mare

 

Podoabe pentru brad

0

 

FESTIVALUL DO-RE-MI - BUCURESTI - DESFASURATOR 24 NOV 2017

ZIUA

ORA

Particulare

Cluburi

Stat

Prescolari

Scolari

Muzica

Dans

Arte

COD

INSTITUTIA

GRUPUL

PROFESORI

DENUMIRE MOMENT

 

24

11:20

Stat

Pre

Dans

249

Gradinita Nr 231

Grupul Alidance

Nedelescu Julieta

Ionescu Alina

Minculescu Valeria

Ciobotaru Alin

Frumoasa si bestia

10

24

11:40

Stat

Pre

Arte

218

Gradinita Nr 222

Grupa Mica

Romanescu Sofia

Lapadat Diana

Bud Denisa

Ramai cu bine toamna, bun venit iarna!

15

24

12:00

Stat

Pre

Dans

223

Gradinita Nr 72

Grupa Mijlocie Ciupercutele

Chelu Luminita

Marin ionica

Hop sa-sa

20

24

13:00

Stat

Pre

Dans

207A

Gradinita 101 Dalmatieni

Grupa Mare Strumfi

Istratescu Elena

Niculae Denisa

Valsul iernii

24

24

13:10

Stat

Pre

Arte

207B

Gradinita 101 Dalmatieni

Grupa Mare Strumfi

 

Creatii proprii

0

24

13:30

Stat

Pre

Dans

208A

Gradinita 101 Dalmatieni

Grupa Mijlocie Minioni

Lupu Georgiana

Niculae Denisa

Damcing in the Rain

15

24

13:40

Stat

Pre

Arte

208B

Gradinita 101 Dalmatieni

Grupa Mijlocie Minioni

 

Peisaj de toamna

0

24

14:00

Stat

Pre

Muzica

221

Gradinita Nr 53

Grupa Stelutele

Theodoru Diana

Lichi Carmen Maria

Radu Maria

10 indieni

25

24

14:20

Stat

Pre

Muzica

261A

Scoala Gimnaziala Uruguay

Grupa Mare

Marcu Ioana Georgiana

Matei Nicoleta

Toamna

8

24

14:30

Stat

Pre

Dans

261B

Scoala Gimnaziala Uruguay

Grupa Mare

 

Dans popular

0

24

14:40

Stat

Pre

Arte

261C

Scoala Gimnaziala Uruguay

Grupa Mare

 

Lumea copiilor

0

24

15:00

Stat

Pre

Muzica

279

Scoala Gimnaziala Nr 308

Grupa Mijlocie A

Ionita Tatiana

Bucan Mihaela

Harnicie

14

24

15:20

Stat

Pre

Arte

280

Scoala Gimnaziala Nr 308

Grupa Mica A

Brata Maria

Ciachir Georgeta

Bogatia toamnei

20

24

15:40

Stat

Pre

Muzica

265A

Scoala Gimnaziala Nr 86

Grupa Mijlocie 3

Pesea Irina

Pasere Elena

Nicolae Ioana Daniela

Delcea Cristina

A venit pe dealuri toamna

25

24

15:50

Stat

Pre

Dans

265B

Scoala Gimnaziala Nr 86

Grupa Mijlocie 3

 

Dansul ciocolatei

0

24

16:00

Stat

Pre

Arte

265C

Scoala Gimnaziala Nr 86

Grupa Mijlocie 3

 

Parfum de toamna

0

24

16:20

Stat

Pre

Muzica

255A

Gradinita Strop de Roua

Grupa Mijlocie Elefantei

Mirica Roxana

Matei Geta

M-a facut mama oltean

5

24

16:30

Stat

Pre

Arte

255B

Gradinita Strop de Roua

Grupa Mijlocie Elefantei

 

Colaj de lucrari individuale

5

24

16:50

Stat

Pre

Muzica

216A

Gradinita Martisor

Grupa Mare 3

Croitoru Cristina

Ciupitu Ileana

Castanele - joc muzical

21

24

17:00

Stat

Pre

Arte

216B

Gradinita Martisor

Grupa Mare 3

 

O zi de toamna

0

24

17:20

Stat

Pre

Dans

266A

Scoala Gimnaziala Nr 86

Grupa Mijlocie 1

Stanculeanu Catalina

Stemate Cristina

Danza Kuduro - dans modern

20

24

17:30

Stat

Pre

Arte

266B

Scoala Gimnaziala Nr 86

Grupa Mijlocie 1

 

Bogatiile toamnei

0

24

17:50

Stat

Pre

Muzica

278

Scoala Gimnaziala Nr 308

Grupa Mare A

Bercaru Mariana Daniela

Mi-e draga toamna

23

24

18:20

Stat

Pre

Dans

204

CTIA Dumitru Motoc

Grupa Mare 1 Martinica

Patachia Hermina

Visan Luminita Georgiana

Dans country

23

24

18:40

Stat

Pre

Dans

205

CTIA Dumitru Motoc

Grupa Mijlocie 1 Fluturasii

Ciausu Camelia Tantica

Joaca hora

20

24

19:00

Stat

Pre

Dans

203

CTIA Dumitru Motoc

Grupa Mijlocie Ciupercutele

Ochenatu Maria Alexandra

Petrica Liliana

Dans Rock & Roll

19

24

19:20

Stat

Pri

Muzica

277A

Scoala Gimnaziala Nr 194

Clasa Pregatitoare F Fluturasii

Cosniceru Daniela

Toamna e un joc de bile

25

24

19:30

Stat

Pri

Arte

277B

Scoala Gimnaziala Nr 194

Clasa Pregatitoare F Fluturasii

 

Toamna de la fereastra clasei

0

24

19:50

Stat

Pre

Dans

285

CTIA Dumitru Motoc

Grupa Mare Florile

Cristian Maria

Mitu Florentina Nicoleta

Dans popular

12

FESTIVALUL DO-RE-MI - BUCURESTI - DESFASURATOR 25 NOV 2017

25

09:30

Stat

Pre

Muzica

209

Gradinita Colt de Rai

Colt de Rai

Duta Elena

Dragne Cosmina

Jocul castanelor

20

25

09:45

Stat

Pre

Dans

210

Gradinita Colt de Rai

Grupa Mare Stelutele

Zlatea Ionela

Cojocaru Georgiana

Dans popular Zarzarica, zarzarea

18

25

10:00

Stat

Pre

Muzica

259

Gradinita Insir'te Margarite

Grupa Mare Albinute

Chitibia Cristina Claudia

Colaj folcloric

30

25

10:15

Stat

Pre

Dans

206

CTIA Dumitru Motoc

Grupa Mica 2 Puisorii

Patrascu Nicoleta

1, 2, la dans cu noi

24

25

10:30

Stat

Pre

Muzica

215

Gradinita Floare de Colt

Grupa Stelutelor

Vasile Nicoleta

Imnul Floare de Colt

18

25

10:45

Stat

Pre

Muzica

222

Gradinita Nr 69

Grupa Mare D

Pascaru Manuela

Bobe Daniela

Imnul prieteniei

25

25

11:00

Stat

Pre

Dans

230

Gradinita Nr 160

Grupa Mijlocie 1 Jucarii Dansatoare

Onea Florentina

Cernica Nicoleta

Mamaligan Maria Cristina

Jucarii dansatoare

24

25

11:15

Stat

Pre

Dans

231

Gradinita Nr 160

Grupa Mare 3 Micii Dansatori

Barbu Larisa

Mecleus Nicoleta

Mamaligan Maria Cristina

Clopotelul

24

25

11:30

Stat

Pre

Muzica

275A

Scoala Gimnaziala Nr 144

Grupa Mare Spiridusii

Cojan Sofica

Pasarile calatoare

33

25

11:45

Stat

Pre

Dans

275B

Scoala Gimnaziala Nr 144

Grupa Mare Spiridusii

 

Hora Mare

0

25

12:00

Stat

Pre

Dans

276

Scoala Gimnaziala Nr 144

Grupa Mijlocie Albinutele

Silion Oana

Silion Alina

Greierele si furnica

16

25

12:15

Stat

Pre

Muzica

243

Gradinita Nr 203

Grupa Mare Alegria

Tudor Cerasela

Georgescu Adriana

Furtuna Mandica

Mazilu Mirela

Culorile

10

25

12:30

Stat

Pre

Muzica

244

Gradinita Nr 203

Grupa Mare Voiniceii

Lupu Sorina

Voicu Nicoleta

Cireasa Cristina

Copiii coloreaza viata

10

25

12:45

Stat

Pre

Dans

213

Gradinita Floare Albastra

Ansamblul Floare Albastra

Apostol Adriana

Ispas Alina Cristina

Dans cu cercuri

8

25

13:15

Stat

Pre

Muzica

211

Gradinita Ciupercuta

Grupa Broscute

Cristea Mirela

Bogdan Alina Maria

Vant de toamna

25

25

13:30

Stat

Pre

Dans

212

Gradinita Ciupercuta

Grupa Butterfly

Gitan Alice Ileana

Matei Vali

Trifu Daniela

Be a Butterfly - dans & judo

8

25

13:45

Stat

Pre

Dans

240

Gradinita Nr 187

Grupa Mare 1

Pita Maria Mihaela

Nastase Oana

Hora romaneasca

22

25

14:00

Stat

Pre

Muzica

252

Gradinita Scufita Rosie

Grupa Albinute

Dinita Andreea Georgiana

Tiganus Silvia Andreea

Zum-zum-zum

21

25

14:15

Stat

Pre

Arte

253

Gradinita Scufita Rosie

Grupa Istetilor

Rohrmann Simona

Feerie de toamna

16

25

14:30

Stat

Pre

Muzica

254

Gradinita Scufita Rosie

Grupa Buburuze

Posiar Mihaela Crenguta

Ionescu Ileana Constanta

Lectia de inviorare

24

25

14:45

Stat

Pre

Dans

234

Gradinita Nr 185

Grupa Mijlocie B

Fatu Mihaela

Popescu Laura

Yodel it!

18

25

15:00

Stat

Pre

Dans

235

Gradinita Nr 185

Grupa Mijlocie B

Fatu Mihaela

Popescu Laura

Valsul frunzelor de toamna

12

25

15:15

Stat

Pre

Dans

238

Gradinita Nr 185

Grupa Mare C

Cantea Vasilica

Gainescu Aurora

Badica Adina

Can't Feel my Face

15

25

15:30

Stat

Pre

Muzica

232A

Gradinita Nr 185

Grupa Mare B

Popovici Carmen-Florentina

Badica Adina

Pavelescu Clara

A venit pe dealuri toamna

12

25

15:45

Stat

Pre

Dans

232B

Gradinita Nr 185

Grupa Mare B

 

C'este la Vie

15

25

16:00

Stat

Pre

Dans

233

Gradinita Nr 185

Grupa Mijlocie A

Popescu Adriana

Popescu Laura

Badica Adina

Mambo No 5

12

25

16:15

Stat

Pre

Dans

236

Gradinita Nr 185

Grupa Mare D

Cernea Iulia Roxana

Badila Adina

Popescu Laura

Ego

14

25

16:30

Stat

Pre

Dans

237

Gradinita Nr 185

Grupa Mare D

Cernea Iulia Roxana

Badila Adina

Popescu Laura

Happy

16

25

16:45

Stat

Pre

Dans

239

Gradinita Nr 185

Grupa Mare A

Toma Aurica

Mihaila Irina

Badila Adina

Can't Stop the Feeling

28

25

17:00

Stat

Pre

Muzica

267

Scoala Gimnaziala Nr 133

Grupa Mare 2

Ganci Nicoleta

Chioaca Dorina

Colaj popular

25

25

17:15

Stat

Pre

Muzica

268

Scoala Gimnaziala Nr 133

Grupa Mijlocie 2

Zeldea Mihaela

Joc si voie buna

15

25

17:30

Stat

Pre

Arte

269

Scoala Gimnaziala Nr 133

Grupa Mica 1

Codrea Simona

Alaiul toamnei

30

25

17:45

Stat

Pre

Muzica

270A

Scoala Gimnaziala Nr 133

Grupa Mica 2

Badea Liliana

Filip Claudia

Toamna

15

25

18:00

Stat

Pre

Arte

270B

Scoala Gimnaziala Nr 133

Grupa Mica 2

 

Toamna - armonie si culoare

0

25

18:15

Stat

Pre

Arte

271

Scoala Gimnaziala Nr 133

Grupa Mijlocie 1

Vasile Maria

Solomei Cristina

Bucuriile toamnei

28

25

18:30

Stat

Pre

Arte

272

Scoala Gimnaziala Nr 133

Grupa Mare 1

Ladaru Viorica

Toamna

27

25

18:45

Stat

Pre

Arte

273

Scoala Gimnaziala Nr 133

Grupa Mare 3

Manea Gabriela

Toamna

15

25

19:00

Stat

Pre

Arte

274

Scoala Gimnaziala Nr 133

Grupa Mare 4

Stefanescu Luminita

Iubeste natura

25

25

19:15

Stat

Pre

Muzica

281

Gradinita Nr 3

Grupa Mare 2

Balasa Nela Carmen

Burlacu Andreea Violeta

Mii de stelute

24

25

19:30

Stat

Pri

Dans

264

Scoala Gimnaziala Nr 67

Clasa Pregatitoare Raze de Soare

Nicolescu Cristina

Ormek Georgiana

Calusul

25

25

19:45

Stat

Pri

Dans

263

Scoala Gimnaziala Nr 67

Clasa a II-a A Raze de Soare

Ion Clementa

Nicolescu Cristina

Bau Bau

16

25

20:00

Stat

Pri

Dans

262

Scoala Gimnaziala Nr 67

Clasa a IV-a A Raze de Soare

Nicolescu Cristina

Ormek Georgiana

Waka Waka

20

25

20:20

Stat

Pre

Muzica

283A

Scoala Gimnaziala Nr 163

Grupa Mijlocie Ecologistii

 

Sunt roman, roman voinic

12

25

20:25

Stat

Pre

Arte

283B

Scoala Gimnaziala Nr 163

Grupa Mijlocie Ecologistii

Iorga Ana Emanuela

Familia noastra de romani

0

25

20:30

Stat

Pre

Dans

282

Scoala Gimnaziala Nr 163

Grupa Mare Fluturasii

Barbulescu Daniela

Alunelul, Alunelul

6

25

20:35

Stat

Pri

Muzica

284

Scoala Gimnaziala Nr 163

Clasa a II-a B

Manolache Irina-Marinela

Desteapta-te, romane!

12

FESTIVALUL DO-RE-MI - BUCURESTI - DESFASURATOR 26 NOV 2017

26

09:30

Stat

Pre

Dans

246A

Gradinita Nr 205

Grupa Mica 3

Bacnasu Ionela

Ciuca Marioara

Badea Mariana

Hai la joc!

22

26

09:45

Stat

Pre

Arte

246B

Gradinita Nr 205

Grupa Mica 3

 

Cosul cu legume

0

26

10:00

Stat

Pre

Dans

224A

Gradinita Nr 149

Grupa Mica Iepurasi

Bonteanu Daniela

Dragan Silvia

Dansul umbrelutelor

24

26

10:15

Stat

Pre

Arte

224B

Gradinita Nr 149

Grupa Mica Iepurasi

 

Natura in culoare

5

26

10:30

Stat

Pre

Dans

226A

Gradinita Nr 149

Grupa Mare 1 Buburuze

Simion Florentina

Dragan Silvia

Vreau sa cresc mai mare

24

26

10:45

Stat

Pre

Arte

226B

Gradinita Nr 149

Grupa Mare 1 Buburuze

 

Vis de copil

6

26

11:00

Stat

Pre

Muzica

202A

Gradinita Insir'te Margarite

Grupa Iepurasilor

Burlacu Georgeta

Marin Mirela

Harnicie

25

26

11:15

Stat

Pre

Dans

202B

Gradinita Insir'te Margarite

Grupa Iepurasilor

 

Dansul umbrelutelor

0

26

11:30

Stat

Pre

Arte

202C

Gradinita Insir'te Margarite

Grupa Iepurasilor

 

Iepurasii talentati

0

26

11:45

Stat

Pre

Muzica

258A

Gradinita Insir'te Margarite

Grupa Gargaritelor

Tacoi Diana

Toamna in orasul meu

27

26

12:00

Stat

Pre

Arte

258B

Gradinita Insir'te Margarite

Grupa Gargaritelor

 

Culorile toamnei

0

26

12:30

Invitat

-

-

201

Corul Buburuzelor

Corul Buburuzelor

Popovici Maria

Doru' m-o purtat

14

26

12:45

Stat

Pre

Muzica

217

Gradinita Nr 168

Grupa Mijlocie 2 Licuricii

Rosca Roxana

Radulescu Daniela

A venit pe dealuri, toamna

5

26

13:00

Stat

Pre

Dans

241

Gradinita Nr 191

Grupa Licuricilor

Stoicescu Alexandra