Editia Noiembrie 2018 - Bucuresti

REGULAMENT    LOCATIE    CLASAMENT    VIDEO   

FESTIVALUL DO-RE-MI - BUCURESTI - PARTICULARE SI CLUBURI

ZIUA

ORA

Particulare

Cluburi

Stat

Prescolari

Scolari

Muzica

Dans

Arte

COD

INSTITUTIA

GRUPUL

PROFESORI

DENUMIRE MOMENT

LOC

16 nov

16:20

Club

-

Muzica

022A

Clubul Miniton

Grupul Miniton

Marinescu Mirela

Valsul toamnei

2

16 nov

16:40

Club

-

Dans

022B

Clubul Miniton

Grupul Miniton

Marinescu Mirela

Chocolate choco choco

2

16 nov

17:45

Part

Pre

Dans

033

Gradinita Puiutul Pufos

Printese si Eroi

Vladu Carmen-Mihaela

Vaceff Braun Alexandru

Printese si Eroi

3

16 nov

18:30

Part

Pre

Dans

016

Gradinita Garmy Kids

Piticii Voinici

Prodan Adriana

Floricica de pe ses

3

16 nov

18:50

Part

Pre

Dans

030

Gradinita Garmy Kids

Grupa Mijlocie Ursuletii

Matache Melania Elena

Ciocolata

2

16 nov

19:10

Part

Pre

Arte

021

Gradinita Garmy Kids

Grupa Ursuletilor

Matache Melania

Copacul toamnei / Copacul iernii

1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

17 nov

10:00

Club

-

Muzica

001

Corul Buburuzelor

Corul Buburuzelor

Popovici Maria Angela

Mama

1

17 nov

12:20

Part

Pre

Muzica

002A

Gradinita Piticul Curajos

Grupa Mare & Grupa Mijlocie

Vladarau Constanta

Alazaroae Marinela

Draghicean Mirela

Fieraru Mioara

Povestea unui ciobanas

2

17 nov

12:40

Part

Pre

Arte

002B

Gradinita Piticul Curajos

Grupa Mare & Grupa Mijlocie

Vladarau Constanta

Alazaroae Marinela

Draghicean Mirela

Fieraru Mioara

Tablouri cu flori

1

17 nov

13:00

Part

Pre

Dans

004

Gradinita Casuta cu Pitici Mari si Mici

Piticii Talentati

Chita Constantin

Dans egiptean

2

17 nov

13:25

Club

-

Muzica

032

Do Major

Corul de Copii Do Major

Mataoanu Mihaela

Oda Bucuriei

1

17 nov

13:45

Club

-

Dans

011

Scoala de Dans Magic Steps

Magic Kids

Hutopila Corina

Dragomir Andreea

Stanciu Ruxandra

Vlad Gabriela

Dans modern Candy Store

3

17 nov

14:05

Part

Pre

Dans

005

Gradinita Smiley Kindergarten

Grupa Fluturasilor

Gradinarita Iuliana

Balasoiu Cristina

Dans popular Calusarii

1

17 nov

14:25

Club

-

Dans

012

Scoala de Dans Magic Steps

Trupa Kiddie

Hutopila Corina

Dragomir Andreea

Stanciu Ruxandra

Vlad Gabriela

Barbie

3

17 nov

14:45

Part

Pre

Dans

006

Gradinita Smiley Kindergarten

Grupa Mica Buburuzele

Cirstea Alina

Roata Iulia

Go Bananas!

3

17 nov

15:10

Part

Pre

Muzica

007

Gradinita cu program prelungit Tic-Pitic

Grupa Mare Bufnitele Curioase

Ursu Andreea Ramona

Luca Mihaela

Povestea unui ciobanas

2

17 nov

15:30

Part

Pre

Muzica

018

Gradinita cu program prelungit Tic-Pitic

Grupa Mijlocie Vulpitele Istete

Mandrut Denisa Loredana

A, a, a, acum e toamna, da!

3

17 nov

15:50

Part

Pre

Muzica

003A

Gradinita Sfanta Agnes

Grupa Mare Pestisorilor

Andries Mihaela

Duma Dombi Felicia

La joaca

2

17 nov

16:10

Part

Pre

Dans

003B

Gradinita Sfanta Agnes

Grupa Mare Pestisorilor

Andries Mihaela

Duma Dombi Felicia

Calusarii

1

17 nov

16:30

Part

Pre

Arte

019

Gradinita Don Castor

Grupa Mare

Enus Irina

Jucarii din castane

2

17 nov

16:50

Part

Pre

Muzica

013A

Gradinita Maria Ward

Grupa Mare Floare de Colt

Butnaru Maria

Moraru Cristina

Toamna

1

17 nov

17:10

Part

Pre

Dans

013B

Gradinita Maria Ward

Grupa Mare Floare de Colt

Butnaru Maria

Moraru Cristina

Culesul viilor

1

17 nov

17:30

Part

Pre

Dans

014

Gradinita Maria Ward

Grupa Mijlocie Fluturasii

Biurghea Cristina

Bulai Veronica

Ich gehe mit meiner laterne

2

17 nov

17:50

Part

Pre

Muzica

015A

Gradinita Maria Ward

Grupa Mare Buburuze

Furiesu Mariana

Zediu Mihaela

Marea Unire nu se uita niciodata

1

17 nov

18:10

Part

Pre

Dans

015B

Gradinita Maria Ward

Grupa Mare Buburuze

Marinescu Crina

Arlechino

2

17 nov

18:35

Part

Pre

Muzica

017

Aron's Education Center

Grupa Aron's

Mierla Alina

Grosu Iuliana

Dumitru Nicoleta

Nanut Maria

Lascu Aura

Ciuleandra

2

17 nov

19:00

Club

-

Dans

024

Clubul Sportiv de Dans Feather Step Bucuresti

Mini Show

Sofron Oana

Latino Mix

1

17 nov

19:15

Club

-

Dans

025

Clubul Sportiv de Dans Feather Step Bucuresti

Latino Dream

Sofron Oana

Latino Dream

1

17 nov

19:30

Club

-

Dans

031

Clubul Sportiv de Dans Feather Step Bucuresti

Mini Dance

Sofron Oana

Waka-Waka

2

 

FESTIVALUL DO-RE-MI - BUCURESTI - STAT

ZIUA

ORA

Particulare

Cluburi

Stat

Prescolari

Scolari

Muzica

Dans

Arte

COD

INSTITUTIA

GRUPUL

PROFESORI

DENUMIRE MOMENT

LOC

16 nov

17:00

Stat

Pre

Dans

020

CTIA Dumitru Motoc

Grupa Mare Ciupercutele

Alecu Maria Alexandra

Patrascu Nicoleta

Dans popular

2

16 nov

17:20

Stat

Pre

Dans

027

CTIA Dumitru Motoc

Grupa Mare 1 Fluturasii

Ciausu Camelia Tantica

Cristian Maria

Hora tricolora

3

16 nov

18:05

Stat

Pre

Dans

026

CTIA Dumitru Motoc

Grupa Mijlocie 2 Puisorii

Patrascu Nicoleta

Visan Luminita Georgiana

Dans tematic

1

17 nov

10:30

Stat

Pre

Dans

028

Gradinita Nr 185

Grupa Mica C

Popescu Laura

Cernea Iulia Roxana

Majorete

3

17 nov

10:50

Stat

Pre

Dans

029

Gradinita Nr 185

Grupa Mare G

Cantea Vasilica

Generalu Florentina

Iekeli Horst Eduard

Dans modern

3

17 nov

11:15

Stat

Pre

Dans

008

Gradinita Nr 185

Grupa Mare A

Popescu Laura

Popescu Adriana

Dida Carmen

Iekeli Horst Eduard

Hora Mare

1

17 nov

11:35

Stat

Pre

Dans

009

Gradinita Nr 185

Grupa Mare B

Popescu Laura

Fatu Mihaela

Oprea Laurentia

Vrei sa pleci

1

17 nov

12:00

Stat

Pre

Dans

010

Gradinita Nr 185

Grupa Mare F

Zamfir Mariana

Generalu Florentina

Hai, hai cu trasioara

2

23 nov

13:20

Stat

Pre

Dans

086A

Scoala Gimnaziala Uruguay

Grupa Mare Fluturasii

Enache Maria

Matei Nicoleta

Papusile

3

23 nov

13:30

Stat

Pre

Arte

086B

Scoala Gimnaziala Uruguay

Grupa Mare Fluturasii

Enache Maria

Matei Nicoleta

Abilitati practice

1

23 nov

13:50

Stat

Pre

Dans

060A

Gradinita 101 Dalmatieni

Grupa Mare Minioni

Lupu Georgiana

Niculae Denisa

Dansul bucuriei

2

23 nov

14:00

Stat

Pre

Arte

060B

Gradinita 101 Dalmatieni

Grupa Mare Minioni

Lupu Georgiana

Niculae Denisa

Tabloul minionilor

2

23 nov

14:25

Stat

Pre

Dans

083

Gradinita Nr 181

Grupa Mijlocie 3 Fluturasii

Albisoru Nicoleta

In pasi de vals

1

23 nov

14:45

Stat

Pre

Dans

051

Gradinita Nr 191

Grupa Mijlocie 1 Buburuze

Dona Cristina

Dumitrache Rodica

Dansam si ne distram

2

23 nov

15:05

Stat

Pre

Dans

052

Gradinita Nr 191

Grupa Mare 3 Pitici

Vasilescu Tatiana

Bucur Rodica

Dumitrache Rodica

Rock N Roll

1

23 nov

15:30

Stat

Pre

Dans

046A

Scoala Gimnaziala Nr 163

Grupa Mijlocie B Buburuzele

Barbulescu Daniela

Merisanu Victoria

Alunelu, Alunelu - cant si joc

3

23 nov

15:40

Stat

Pre

Arte

046B

Scoala Gimnaziala Nr 163

Grupa Mijlocie B Buburuzele

Barbulescu Daniela

Merisanu Victoria

Peisaj de toamna

2

23 nov

15:55

Stat

Pre

Muzica

076A

Scoala Gimnaziala Nr 163

Grupa Mare B

Iorga Ana Emanuela

Azi, Grivei e manios!

3

23 nov

16:05

Stat

Pre

Arte

076B

Scoala Gimnaziala Nr 163

Grupa Mare B

Iorga Ana Emanuela

Expunere

1

23 nov

16:20

Stat

Pre

Muzica

071A

Scoala Gimnaziala Nr 86

Grupa Mijlocie 2

Nicolae Ioana Daniela

Delcea Cristina

Pasere Elena

Hora la romani

1

23 nov

16:30

Stat

Pre

Dans

071B

Scoala Gimnaziala Nr 86

Grupa Mijlocie 2

Nicolae Ioana Daniela

Delcea Cristina

Pasere Elena

Asta-i jocul romanesc

1

23 nov

16:40

Stat

Pre

Arte

071C

Scoala Gimnaziala Nr 86

Grupa Mijlocie 2

Nicolae Ioana Daniela

Delcea Cristina

Pasere Elena

Mici mesteri mari

1

23 nov

17:00

Stat

Pre

Muzica

056

Scoala Gimnaziala Nr 308 - Nivel prescolar

Grupa Mare A

Ionita Tatiana

Bucan Mihaela

Harnicie

1

23 nov

17:20

Stat

Pre

Muzica

070A

Scoala Gimnaziala Nr 86

Grupa Mare 1

Stanculeanu Catalina

Stemate Cristina

Trandafir de la Moldova

2

23 nov

17:30

Stat

Pre

Dans

070B

Scoala Gimnaziala Nr 86

Grupa Mare 1

Stanculeanu Catalina

Stemate Cristina

Hora la romani

1

23 nov

17:50

Stat

Pre

Muzica

072A

Scoala Gimnaziala Nr 86

Grupa Mare 3

Nicolae Ioana Daniela

Pesea Irina

Pasere Elena

Lungu Alina

Castanele

1

23 nov

18:00

Stat

Pre

Dans

072B

Scoala Gimnaziala Nr 86

Grupa Mare 3

Nicolae Ioana Daniela

Pesea Irina

Pasere Elena

Lungu Alina

Vals

1

23 nov

18:10

Stat

Pre

Arte

072C

Scoala Gimnaziala Nr 86

Grupa Mare 3

Nicolae Ioana Daniela

Pesea Irina

Pasere Elena

Lungu Alina

Tablou de toamna

1

23 nov

18:35

Stat

Pri

Muzica

088

Scoala Gimnaziala Nr 194

Clasa 1 E

Lupu Alina

Minchevici Lucia

Culorile

1

23 nov

19:00

Stat

Pre

Arte

075

Scoala Gimnaziala Nr 71

Grupa Mijlocie Fluturasii

Smeu Cristiana

Batrinu Adriana

Lumea adancurilor - colaj

2

23 nov

19:20

Stat

Pre

Muzica

044

Gradinita Nr 137

Mugurasii

Fulga Elena Adriana

Bundita

1

24 nov

10:00

Stat

Pre

Muzica

042A

Gradinita Colt de Rai

Grupa Mare Ursuleti

Duta Elena

Ilie Alina Adriana

Cantecele copilariei - colaj

2

24 nov

10:10

Stat

Pre

Arte

042B

Gradinita Colt de Rai

Grupa Mare Ursuleti

Duta Elena

Ilie Alina Adriana

Bucuriile copilariei

3

24 nov

11:35

Stat

Pre

Dans

077

Scoala Gimnaziala Nr 71

Grupa Mica

Gheorghiulescu Anca

It's Bed Time!

3

24 nov

11:55

Stat

Pre

Muzica

074

Scoala Gimnaziala Nr 71

Grupa Mare Albinutele

Batrinu Adriana

Gheorghiulescu Anca

Cantecul cifrelor

3

24 nov

12:15

Stat

Pre

Dans

048

Gradinita Colt de Rai

Grupa Mijlocie Iepurasi

Zlatea Ionela

Gummy Bear

3

24 nov

12:35

Stat

Pre

Muzica

043A

Gradinita Colt de Rai

Grupa Mare Pisicute

Iamandi Elena

Costianu Simona

Ploita

1

24 nov

13:05

Stat

Pre

Dans

087

Gradinita Floare de Colt

Grupa Mijlocie Veveritelor

Bacanu Mariana

Ene Silvia

Costea Florica

Micii centenari

2

24 nov

13:30

Stat

Pre

Dans

049

Gradinita Nr 160

Copiii dansatori

Ciocan Nicoleta

Barbu Larisa

Mamaligan Maria Cristina

Suita de dansuri

1

24 nov

13:55

Stat

Pre

Dans

050

Gradinita Nr 160

Micii dansatori

Onea Florina

Ghita Cristina

Mamaligan Maria Cristina

Charlestone

2

24 nov

14:15

Stat

Pre

Arte

089

Gradinita Nr 3

Grupa Mijlocie 3 Buburuze si Grupa Mare 3 Inimioare

Cosma Gabriela

Anghel Corina

Manolache Alexandra

Noi suntem romani

1

24 nov

15:05

Stat

Pre

Muzica

078

Gradinita Nr 189

Grupul Izvorasul

Tucan Raluca

Stancu Camelia

Foaie verde si-o sipica

2

24 nov

15:25

Stat

Pre

Muzica

047

Gradinita Nr 3

Grupa Mijlocie 1 si 2

Cojocaru Magdalena

Portul romanesc

3

24 nov

16:30

Stat

Pri

Arte

082

Scoala Gimnaziala Grigore Ghica Voievod

Clasa a III-a Albinutelor

Ristea Florina Felicia

Expunere

1

24 nov

16:50

Stat

Pre

Muzica

057

Scoala Gimnaziala Nr 144

Grupa Mare

Silion Alina

Cele mai frumoase flori

3

24 nov

17:15

Stat

Pre

Dans

058

Scoala Gimnaziala Nr 144

Grupa Mijlocie

Tudor Ana

Posirca Alina

Broasca nebuna

3

24 nov

17:40

Stat

Pre

Dans

059

Scoala Gimnaziala Nr 144

Grupa Mica

Cojan Sofica

Grecu Cecilia

Hora

1

25 nov

11:00

Stat

Pre

Muzica

073A

Gradinita Insir'te Margarite

Grupa Iepurasilor

Marin Mirela

Burlacu Georgeta

Jocul castanelor

1

25 nov

11:10

Stat

Pre

Dans

073B

Gradinita Insir'te Margarite

Grupa Iepurasilor

Marin Mirela

Burlacu Georgeta

Hora la romani

1

25 nov

11:20

Stat

Pre

Arte

073C

Gradinita Insir'te Margarite

Grupa Iepurasilor

Marin Mirela

Burlacu Georgeta

Romania. tara mea frumoasa!

1

25 nov

11:45

Stat

Pre

Dans

079

Gradinita Nr 149

Grupa Mare Buburuze

Simion Florentina

Dragan Silvia

The Cup of Life

3

25 nov

12:00

Stat

Pre

Dans

055A

Gradinita Nr 149

Grupa Mijlocie Iepurasi

Bonteanu Daniela

Goanta Niculina Alina

Dragan Silvia

Dans maramuresean

2

25 nov

12:10

Stat

Pre

Arte

055B

Gradinita Nr 149

Grupa Mijlocie Iepurasi

Bonteanu Daniela

Goanta Niculina Alina

Dragan Silvia

Natura in culoare

3

25 nov

12:35

Stat

Pre

Muzica

080

Gradinita Nr 53

Grupele Mare1, Mare2, Mare3, Mare4, Mijlocie1, Mijlocie2

Tabla Mihaela

Oancu Petruta

Lichi Carmen Maria

Sofelea Simona Mihaela

Damban Tatiana

Botezatu Floarea

Nedelcu Adina Valentina

Colaj colinde

2

25 nov

12:55

Stat

Pre

Arte

081

Gradinita Nr 53

Grupa Mijlocie ON, Grupa Mare ON

Botezatu Floarea

Sofelea Simona Mihaela

Nedelcu Adina Valentina

Bogatiile si culorile toamnei, podoabe pentru brad

2

25 nov

13:20

Stat

Pre

Arte

061

Gradinita Scufita Rosie

Grupa Mica Ciupercute

Bigiu Georgiana Cristina

Radoi Raluca Maria

Farmecul toamnei

3

25 nov

13:45

Stat

Pre

Arte

062

Gradinita Scufita Rosie

Grupa Mica Licurici

Avramescu Doina

Georgescu Aura Georgiana

Bogatiile toamnei

2

25 nov

14:10

Stat

Pre

Muzica

063

Gradinita Scufita Rosie

Grupa Mijlocie Ursuletii

Ene Mirela Violeta

Vesca Theodora Valentina

Hora cate doi

3

25 nov

14:35

Stat

Pre

Arte

064

Gradinita Scufita Rosie

Grupa Mijlocie Fluturasii

Constantin Aura

Luca Mariana

Fuziune de toamna

1

25 nov

14:55

Stat

Pre

Muzica

065

Gradinita Scufita Rosie

Grupa Mare Albinute

Tiganus Silvia Andreea

Dinita Andreea Georgiana

Valeleu

2

25 nov

15:20

Stat

Pre

Arte

066

Gradinita Scufita Rosie

Grupa Mare Buburuze

Posiar Crenguta Mihaela

Niculescu Steliana

Cantecul toamnei in culorile copilariei

1

25 nov

15:40

Stat

Pri

Dans

067A

Gradinita Scufita Rosie

Grupa Mare Istetilor

Rohrmann Simona

Calutii

1

25 nov

15:50

Stat

Pre

Arte

067B

Gradinita Scufita Rosie

Grupa Mare Istetilor

Rohrmann Simona

Fantezie tomnatica

2

25 nov

16:05

Stat

Pre

Muzica

068A

Gradinita Scufita Rosie

Grupa Mare Iepurasii

Lamba Mariana

Vica Larisa

Ma dusei sa trec la Olt

2

25 nov

16:15

Stat

Pre

Arte

068B

Gradinita Scufita Rosie

Grupa Mare Iepurasii

Lamba Mariana

Vica Larisa

Toamna in culori

1

25 nov

16:40

Stat

Pre

Arte

069

Gradinita Scolii Gimnaziale Nr 194

Grupa Mare 1

Gheorghe Luminita

Paunescu Mariana

Toamna, toamna harnica si de toate darnica

1

 


Manager proiect: Ovidiu Petrescu - Telefon: 0744.25.25.40 - Fax: 021.460.19.17 - Email: office@do-re-mi.ro