Editia Noiembrie 2018 - Bucuresti

Inscrierile se pot face pana pe 18 nov

REGULAMENT    INSCRIERE ONLINE    LOCATIE    DESFASURATOR    CLASAMENT    VIDEO   

FESTIVALUL DO-RE-MI - BUCURESTI - DESFASURATOR

ZIUA

ORA

Particulare

Cluburi

Stat

Prescolari

Scolari

Muzica

Dans

Arte

COD

INSTITUTIA

GRUPUL

PROFESORI

DENUMIRE MOMENT

 

16 nov

16:20

Club

-

Muzica

022A

Clubul Miniton

Grupul Miniton

Marinescu Mirela

Valsul toamnei

5

16 nov

16:40

Club

-

Dans

022B

Clubul Miniton

Grupul Miniton

Marinescu Mirela

Chocolate choco choco

5

16 nov

17:00

Stat

Pre

Dans

020

CTIA Dumitru Motoc

Grupa Mare Ciupercutele

Alecu Maria Alexandra

Patrascu Nicoleta

Dans popular

22

16 nov

17:20

Stat

Pre

Dans

027

CTIA Dumitru Motoc

Grupa Mare 1 Fluturasii

Ciausu Camelia Tantica

Cristian Maria

Hora tricolora

20

16 nov

17:45

Part

Pre

Dans

033

Gradinita Puiutul Pufos

Printese si Eroi

Vladu Carmen-Mihaela

Vaceff Braun Alexandru

Printese si Eroi

20

16 nov

18:05

Stat

Pre

Dans

026

CTIA Dumitru Motoc

Grupa Mijlocie 2 Puisorii

Patrascu Nicoleta

Visan Luminita Georgiana

Dans tematic

24

16 nov

18:30

Part

Pre

Muzica

016

Gradinita Garmy Kids

Piticii Voinici

Prodan Adriana

Floricica de pe ses

16

16 nov

18:50

Part

Pre

Dans

030

Gradinita Garmy Kids

Grupa Mijlocie Ursuletii

Matache Melania Elena

Ciocolata

10

16 nov

19:10

Part

Pre

Arte

021

Gradinita Garmy Kids

Grupa Ursuletilor

Matache Melania

Copacul toamnei / Copacul iernii

10

16 nov

19:30

Part

Pre

Arte

023

Gradinita Garmy Kids

Grupa Fluturasilor

Toader Marina

In anotimpul toamna

11

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

17 nov

10:00

Club

-

Muzica

001

Corul Buburuzelor

Corul Buburuzelor

Popovici Maria Angela

Mama

15

17 nov

10:30

Stat

Pre

Dans

028

Gradinita Nr 185

Grupa Mica C

Popescu Laura

Cernea Iulia Roxana

Majorete

20

17 nov

10:50

Stat

Pre

Dans

029

Gradinita Nr 185

Grupa Mare G

Cantea Vasilica

Generalu Florentina

Iekeli Horst Eduard

Dans modern

20

17 nov

11:15

Stat

Pre

Dans

008

Gradinita Nr 185

Grupa Mare A

Popescu Laura

Popescu Adriana

Dida Carmen

Iekeli Horst Eduard

Hora Mare

20

17 nov

11:35

Stat

Pre

Dans

009

Gradinita Nr 185

Grupa Mare B

Popescu Laura

Fatu Mihaela

Oprea Laurentia

Vrei sa pleci

28

17 nov

12:00

Stat

Pre

Dans

010

Gradinita Nr 185

Grupa Mare F

Zamfir Mariana

Generalu Florentina

Hai, hai cu trasioara

16

17 nov

12:20

Part

Pre

Muzica

002A

Gradinita Piticul Curajos

Grupa Mare & Grupa Mijlocie

Vladarau Constanta

Alazaroae Marinela

Draghicean Mirela

Fieraru Mioara

Povestea unui ciobanas

23

17 nov

12:40

Part

Pre

Arte

002B

Gradinita Piticul Curajos

Grupa Mare & Grupa Mijlocie

Vladarau Constanta

Alazaroae Marinela

Draghicean Mirela

Fieraru Mioara

Tablouri cu flori

0

17 nov

13:00

Part

Pre

Dans

004

Gradinita Casuta cu Pitici Mari si Mici

Piticii Talentati

Chita Constantin

Dans egiptean

10

17 nov

13:25

Club

-

Muzica

032

Do Major

Corul de Copii Do Major

Mataoanu Mihaela

Oda Bucuriei

20

17 nov

13:45

Club

-

Dans

011

Scoala de Dans Magic Steps

Magic Kids

Hutopila Corina

Dragomir Andreea

Stanciu Ruxandra

Vlad Gabriela

Dans modern Candy Store

12

17 nov

14:05

Part

Pre

Dans

005

Gradinita Smiley Kindergarten

Grupa Fluturasilor

Gradinarita Iuliana

Balasoiu Cristina

Dans popular Calusarii

14

17 nov

14:25

Club

-

Dans

012

Scoala de Dans Magic Steps

Trupa Kiddie

Hutopila Corina

Dragomir Andreea

Stanciu Ruxandra

Vlad Gabriela

Barbie

12

17 nov

14:45

Part

Pre

Dans

006

Gradinita Smiley Kindergarten

Grupa Mica Buburuzele

Cirstea Alina

Roata Iulia

Go Bananas!

10

17 nov

15:10

Part

Pre

Muzica

007

Gradinita cu program prelungit Tic-Pitic

Grupa Mare Bufnitele Curioase

Ursu Andreea Ramona

Luca Mihaela

Povestea unui ciobanas

14

17 nov

15:30

Part

Pre

Muzica

018

Gradinita cu program prelungit Tic-Pitic

Grupa Mijlocie Vulpitele Istete

Mandrut Denisa Loredana

A, a, a, acum e toamna, da!

15

17 nov

15:50

Part

Pre

Muzica

003A

Gradinita Sfanta Agnes

Grupa Mare Pestisorilor

Andries Mihaela

Duma Dombi Felicia

La joaca

22

17 nov

16:10

Part

Pre

Dans

003B

Gradinita Sfanta Agnes

Grupa Mare Pestisorilor

Andries Mihaela

Duma Dombi Felicia

Calusarii

0

17 nov

16:30

Part

Pre

Arte

019

Gradinita Don Castor

Grupa Mare

Enus Irina

Jucarii din castane

10

17 nov

16:50

Part

Pre

Muzica

013A

Gradinita Maria Ward

Grupa Mare Floare de Colt

Butnaru Maria

Moraru Cristina

Toamna

18

17 nov

17:10

Part

Pre

Dans

013B

Gradinita Maria Ward

Grupa Mare Floare de Colt

Butnaru Maria

Moraru Cristina

Culesul viilor

0

17 nov

17:30

Part

Pre

Dans

014

Gradinita Maria Ward

Grupa Mijlocie Fluturasii

Biurghea Cristina

Bulai Veronica

Ich gehe mit meiner laterne

16

17 nov

17:50

Part

Pre

Muzica

015A

Gradinita Maria Ward

Grupa Mare Buburuze

Furiesu Mariana

Zediu Mihaela

Marea Unire nu se uita niciodata

20

17 nov

18:10

Part

Pre

Dans

015B

Gradinita Maria Ward

Grupa Mare Buburuze

Marinescu Crina

Arlechino

0

17 nov

18:35

Part

Pre

Muzica

017

Aron's Education Center

Grupa Aron's

Mierla Alina

Grosu Iuliana

Dumitru Nicoleta

Nanut Maria

Lascu Aura

Ciuleandra

24

17 nov

19:00

Club

-

Dans

024

Clubul Sportiv de Dans Feather Step Bucuresti

Mini Show

Sofron Oana

Latino Mix

8

17 nov

19:15

Club

-

Dans

025

Clubul Sportiv de Dans Feather Step Bucuresti

Latino Dream

Sofron Oana

Latino Dream

5

17 nov

19:30

Club

-

Dans

031

Clubul Sportiv de Dans Feather Step Bucuresti

Mini Dance

Sofron Oana

Waka-Waka

6

 


Manager proiect: Ovidiu Petrescu - Telefon: 0744.25.25.40 - Fax: 021.460.19.17 - Email: office@do-re-mi.ro - Facebook: Festivalul Do-Re-Mi