Bucuresti - 16, 17, 22, 23, 24 nov

REGULAMENT    INSCRIERE    LOCATIE    DESFASURATOR    CLASAMENT   

FESTIVALUL DO-RE-MI - BUCURESTI - DESFASURATOR 16 NOV 2019

Cod

Ziua

Ora

Pre

Pri

Club

INSTITUTIA

GRUPUL

PROFESORI

DENUMIRE MOMENT

Muzica

Dans

Arte

10112

16 nov

10:00

Pre

Gradinita Teddybar 2

Grupa Mare

Cernat Mihaela

Danciu Stefania

Allegro Ventigo

D

10214

16 nov

10:20

Pre

Gradinita Teddybar 2

Grupa Mijlocie

Cernat Mihaela

Danciu Stefania

Instruction

D

10320A

16 nov

10:45

Pre

Gradinita Don Castor

Grupa Mijlocie si Grupa Mare

Biciu-Calbajos Rasmina

Enus Emilia

Dansul zanelor zapezii

D

10420B

16 nov

11:05

Pre

Gradinita Don Castor

Grupa Mijlocie si Grupa Mare

Biciu-Calbajos Rasmina

Enus Emilia

Ariciul

A

10520A

16 nov

11:30

Pre

Gradinita Maria Ward

Grupa Mare Albinutele

Sora Carola

Sora Monica

Acum e toamna, da!

M

10620B

16 nov

11:45

Pre

Gradinita Maria Ward

Grupa Mare Albinutele

Sora Carola

Sora Monica

Hora toamnei

D

10714

16 nov

12:05

Pre

Gradinita Maria Ward

Grupa Mare

Sora Mihaela

Sora Egidia

Brutarii

M

10825

16 nov

12:30

Pre

Active Education Center

Active Education Center

Lascu Aura

Miera Alina

Dumitru Nicoleta

Iorga Liliana

Nanut Maria

Greierele si furnica

M

10910

16 nov

12:55

Club

Corul de Copii Do Major

Mihaela Mataoanu

Mataoanu Mihaela

Cantecele copilariei

M

11014

16 nov

13:15

Pre

Gradinita Smiley

Albinutele

Hutopila Corina

Cirstea Alina

Dans modern Chocolate

D

11112

16 nov

13:35

Club

Scoala de Dans Magic Steps

Kiddies

Hutopila Corina

Stanciu Ruxandra

Dans modern

D

11212

16 nov

13:55

Pre

Gradinita Tic-Pitic

Grupa Mijlocie

Oncioiu Ioana

Feeria iernii

D

11315

16 nov

14:15

Pre

Gradinita Tic-Pitic

Grupa Mare Vulpitele Istete

Filip Gabriela

Trenuletul copilariei

M

11413

16 nov

14:35

Pri

Scoala Gimnaziala King George

King Girls

Pandele Deac

Diana Cristina

King Girls

D

11510

16 nov

14:55

Club

Asociatia Academia Campionilor Pro Miscare

Micii Campioni

Rosu Madalina

Traciuc Alexandru

Dans

D

11610

16 nov

15:15

Club

Asociatia Academia Campionilor Pro Miscare

Mini Academia Campionilor

Rosu Madalina

Traciuc Alexandru

Taki Taki

D

11710

16 nov

15:40

Club

MondoDance Dobroesti

MondoDance

Istrate Angela

Colaj disco

D

11812

16 nov

16:00

Club

MondoDance Dobroesti

Mini MondoDance

Istrate Angela

Baby Star - colaj

D

FESTIVALUL DO-RE-MI - BUCURESTI - DESFASURATOR 17 NOV 2019

Cod

Ziua

Ora

Pre

Pri

Club

INSTITUTIA

GRUPUL

PROFESORI

DENUMIRE MOMENT

Muzica

Dans

Arte

20110

17 nov

13:30

Pre

Gradinita Olga Gudynn International School

Just Dance

Bubulinca Daniela

Colaj dansuri

D

20219A

17 nov

13:40

Pre

Gradinita Piticul Curajos

Grupa Mare

Alazaroae Marinela

Draghicean Mirela

Merisan Lucia

Diaconu Silvia

Colaj cantece in romana si engleza

M

20319B

17 nov

14:00

Pre

Gradinita Piticul Curajos

Grupa Mare

Alazaroae Marinela

Draghicean Mirela

Merisan Lucia

Diaconu Silvia

Oale de lut

A

20425

17 nov

14:25

Club

Clubul Sarida

Grupul Amicii Armoniei

Dinca Valentina

Cu capul in nori

M

20520

17 nov

14:50

Pre

Scoala Primara Ana Lugojana

Grupa Mare

Stoenescu Elena

Mandric Mihaela

Ziua celor mici

M

20613

17 nov

15:15

Pre

Gradinita Garmy Kids

Grupa Fluturasilor

Toader Marina

Bogatiile toamnei

A

20714A

17 nov

15:35

Pre

Gradinita Garmy Kids

Piticii Voinici

Prodan Adriana

Sunt roman

M

20814B

17 nov

15:50

Pre

Gradinita Garmy Kids

Piticii Voinici

Prodan Adriana

Dans stilizat Hop-sa-sa

D

20920

17 nov

16:15

Pri

Scoala Primara Spectrum

Grupul Vocal Spectrum

Neagu Anca Nicoleta

Imnul Scolii Spectrum

M

 

Manager proiect: Ovidiu Petrescu - Telefon: 0744.25.25.40 - Fax: 021.460.19.17 - Email: office@do-re-mi.ro - Facebook: Festivalul Do-Re-Mi