Bucuresti - 16, 17, 22, 23, 24 nov

REGULAMENT    LOCATIE    DESFASURATOR    CLASAMENT    VIDEO   

Diplomele cu locul obtinut vor fi trimise prin posta in perioada urmatoare.
Va multumim pentru participare!

FESTIVALUL DO-RE-MI - BUCURESTI - DESFASURATOR 16 NOV 2019

Cod

Ziua

Ora

Pre

Pri

Club

INSTITUTIA

GRUPUL

PROFESORI

DENUMIRE MOMENT

Muzica

Dans

Arte

LOCUL

10112

16 nov

10:00

Pre

Gradinita Teddybar 2

Grupa Mare

Cernat Mihaela

Danciu Stefania

Allegro Ventigo

D

3

10214

16 nov

10:20

Pre

Gradinita Teddybar 2

Grupa Mijlocie

Cernat Mihaela

Danciu Stefania

Instruction

D

2

10320A

16 nov

10:45

Pre

Gradinita Don Castor

Grupa Mijlocie si Grupa Mare

Biciu-Calbajos Rasmina

Enus Emilia

Dansul zanelor zapezii

D

M

10420B

16 nov

11:05

Pre

Gradinita Don Castor

Grupa Mijlocie si Grupa Mare

Biciu-Calbajos Rasmina

Enus Emilia

Ariciul

A

2

10520A

16 nov

11:30

Pre

Gradinita Maria Ward

Grupa Mare Albinutele

Sora Carola

Sora Monica

Acum e toamna, da!

M

1

10620B

16 nov

11:45

Pre

Gradinita Maria Ward

Grupa Mare Albinutele

Sora Carola

Sora Monica

Hora toamnei

D

1

10714

16 nov

12:05

Pre

Gradinita Maria Ward

Grupa Mare

Sora Mihaela

Sora Egidia

Brutarii

M

1

10825

16 nov

12:30

Pre

Active Education Center

Active Education Center

Lascu Aura

Miera Alina

Dumitru Nicoleta

Iorga Liliana

Nanut Maria

Greierele si furnica

M

2

10910

16 nov

12:55

Club

Corul de Copii Do Major

Mihaela Mataoanu

Mataoanu Mihaela

Cantecele copilariei

M

1

11014

16 nov

13:15

Pre

Gradinita Smiley

Albinutele

Hutopila Corina

Cirstea Alina

Dans modern Chocolate

D

3

11112

16 nov

13:35

Club

Scoala de Dans Magic Steps

Kiddies

Hutopila Corina

Stanciu Ruxandra

Dans modern

D

M

11212

16 nov

13:55

Pre

Gradinita Tic-Pitic

Grupa Mijlocie

Oncioiu Ioana

Feeria iernii

D

2

11315

16 nov

14:15

Pre

Gradinita Tic-Pitic

Grupa Mare Vulpitele Istete

Filip Gabriela

Trenuletul copilariei

M

2

11413

16 nov

14:35

Pri

Scoala Gimnaziala King George

King Girls

Pandele Deac

Diana Cristina

King Girls

D

3

11510

16 nov

14:55

Club

Asociatia Academia Campionilor Pro Miscare

Micii Campioni

Rosu Madalina

Traciuc Alexandru

Dans

D

3

11610

16 nov

15:15

Club

Asociatia Academia Campionilor Pro Miscare

Mini Academia Campionilor

Rosu Madalina

Traciuc Alexandru

Taki Taki

D

2

11710

16 nov

15:40

Club

MondoDance Dobroesti

MondoDance

Istrate Angela

Colaj disco

D

1

11812

16 nov

16:00

Club

MondoDance Dobroesti

Mini MondoDance

Istrate Angela

Baby Star - colaj

D

1

FESTIVALUL DO-RE-MI - BUCURESTI - DESFASURATOR 17 NOV 2019

Cod

Ziua

Ora

Pre

Pri

Club

INSTITUTIA

GRUPUL

PROFESORI

DENUMIRE MOMENT

Muzica

Dans

Arte

LOCUL

21020

17 nov

13:05

Pre

Gradinita Happy Tree

Grupa Mare

Tache Margareta

Becheanu Nicoleta

Dragan Cristina

Ciubotica Mosului, Zambetul din gheata

A

1

20110

17 nov

13:30

Pre

Gradinita Olga Gudynn International School

Just Dance

Bubulinca Daniela

Colaj dansuri

D

2

20219A

17 nov

13:40

Pre

Gradinita Piticul Curajos

Grupa Mare

Alazaroae Marinela

Draghicean Mirela

Merisan Lucia

Diaconu Silvia

Colaj cantece in romana si engleza

M

2

20319B

17 nov

14:00

Pre

Gradinita Piticul Curajos

Grupa Mare

Alazaroae Marinela

Draghicean Mirela

Merisan Lucia

Diaconu Silvia

Oale de lut

A

1

20520

17 nov

14:50

Pre

Scoala Primara Ana Lugojana

Grupa Mare

Stoenescu Elena

Mandric Mihaela

Ziua celor mici

M

2

20814B

17 nov

15:50

Pre

Gradinita Garmy Kids

Piticii Voinici

Prodan Adriana

Dans stilizat Hop-sa-sa

D

1

20920

17 nov

16:15

Pri

Scoala Primara Spectrum

Grupul Vocal Spectrum

Neagu Anca Nicoleta

Imnul Scolii Spectrum

M

1

 

FESTIVALUL DO-RE-MI - BUCURESTI - DESFASURATOR 22 NOV 2019

 

 

Ziua

Ora

Pre

Pri

INSTITUTIA

GRUPUL

PROFESORI

DENUMIRE MOMENT

Muzica

Dans

Arte

COD

LOC

22 nov

09:00

Pre

Gradinita Nr 168

Grupa Fluturasii

Vasile Mihaela

Radu Anamaria

Toamna darnica

A

301

M

22 nov

09:15

Pre

Gradinita Nr 168

Grupa Mare

Fleancu Victorita

Jugrin Natalia

Radu Anamaria

Toamna si frumusetile ei

A

302

1

22 nov

09:35

Pre

Gradinita Nr 191

Buburuzele

Dona Cristina

Vals

D

303

1

22 nov

10:00

Pre

Gradinita Nr 236

Grupa Mare 3

Dragoi Luminita Mihaela

Badoi Paula

Colindam din toata tara

M

305

1

22 nov

10:15

Pre

Gradinita Nr 246

Frumoase romancute

Ghimis Maria

Marinica Mioara

Cui nu-i place dragostea

M

306

2

22 nov

10:30

Pre

Scoal Gimnaziala Nr 144

Grupa Mica

Silion Alina

Silion Oana

Dans tematic

D

307

M

22 nov

10:45

Pre

Scoal Gimnaziala Nr 144

Grupa Mijlocie

Cojan Sofica

Neacsu Diana

Vals

D

308

2

22 nov

11:00

Pre

Scoal Gimnaziala Nr 144

Grupa Mare

Tudor Ana

Calusul

D

309

1

22 nov

11:30

Pre

Gradinita Nr 72

Grupa Mica Ciupercutele

Chelu Luminita Elena

Danseaza Hopa-Hopa

D

311

3

22 nov

11:45

Pre

Gradinita Nr 189

Grupul Izvorasul

Stancu Camelia

Foaie verde si-o sipica

M

312

2

22 nov

12:15

Pri

Scoala Gimnaziala Nr 103

Flori de Dor

Barsan Mioara Ileana

Cantec de catanie

M

314

2

22 nov

12:30

Pri

Scoala Gimnaziala Nr 86

Clasa Pregatitoare A

Ignat Daniela Mariana

Culesul viilor

M

315

3

22 nov

12:40

Pri

Scoala Gimnaziala Nr 86

Clasa Pregatitoare A

Ignat Daniela Mariana

Toamna

A

316

1

22 nov

13:00

Pre

Gradinita Strop de Roua

Grupa Mare 5 Buburuzele

Ovedenie Jana

Florea Alina

Constantinescu Mirela

Verde cetina de brad

M

317

2

22 nov

13:10

Pre

Gradinita Strop de Roua

Grupa Mare 5 Buburuzele

Ovedenie Jana

Florea Alina

Constantinescu Mirela

Romanasul

D

318

1

22 nov

13:20

Pre

Gradinita Strop de Roua

Grupa Mare 5 Buburuzele

Ovedenie Jana

Florea Alina

Constantinescu Mirela

Lucrare colectiva

A

319

1

22 nov

13:45

Pre

Gradinita Strop de Roua

Grupa Mica E Iepurasii

Ovedenie Jana

Gont Iulia

Constantinescu Mirela

Frunze de toamna

A

320

3

22 nov

14:15

Pre

Scoala Gimnaziala Nr 308

Grupa Mare B Margaretelor

Marcu Raluca Gabriela

David Marinela

Cosul toamnei aramii

A

322

M

22 nov

14:30

Pre

Scoala Gimnaziala Nr 308

Grupa Mijlocie B Floarea Soarelui

Bocioroaga Lacramioara

Ciomaga Margareta

Bogatiile toamnei

A

323

1

22 nov

14:45

Pre

Scoala Gimnaziala Nr 308

Grupa Mica C Lalele

Gelea  Loredana

Ristea Cristina

Romanasi si romancute

A

324

3

22 nov

15:00

Pre

Gradinita Nr 178

Grupul The Dancers

Vasile Mariana

Haiden Roxana

Chu-cha-cha

D

325

1

22 nov

15:10

Pre

Gradinita Nr 178

Grupul The Dancers

Vasile Mariana

Haiden Roxana

Toamna in culori si forme

A

326

2

22 nov

15:30

Pre

Gradinita Nr 178

The Stars

Vasile Mariana

Soare Georgiana

Toca-toca

D

327

2

22 nov

15:45

Pre

Scoala Gimnaziala Nr 308

Grupa Mijlocie C Ghioceilor

Andone Valentina Camelia

Tache Alexandra

Costume din materiale reciclabile

A

328

1

22 nov

15:55

Pre

Scoala Gimnaziala Nr 308

Grupa Mijlocie C Ghioceilor

Andone Valentina Camelia

Tache Alexandra

Mi-o zis mama

M

329

2

22 nov

16:05

Pre

Scoala Gimnaziala Nr 308

Grupa Mijlocie C Ghioceilor

Andone Valentina Camelia

Tache Alexandra

Dans popular

D

330

2

22 nov

16:30

Pri

Scoala Gimnaziala Nr 194

Clasa a II-a E

Minchevici Lucia

Lupu Alina

Colaj popular

M

331

1

22 nov

16:45

Pri

Scoala Gimnaziala Nr 194

Clasa a II-a E

Minchevici Lucia

Lupu Alina

Jucarii muzicale

A

332

1

22 nov

17:00

Pre

Gradinita Pisicile Aristocrate

Grupa Mare 1

Aivancesei Dorica

Aivancesei Laura

An altfel de dans

D

333

2

22 nov

17:15

Pre

CTIA Dumitru Motoc

Grupa Mijlocie Martinica

Visan Luminita Georgiana

Baston Nicoleta Sergina

Hit the Road Jack

D

334

2

22 nov

17:30

Pre

CTIA Dumitru Motoc

Grupa Mare Puisorii

Patrascu Nicoleta

Oprea Mihaela Alexandra

Firicel de busuioc

D

335

1

22 nov

17:45

Pre

Scoala Gimnaziala Nr 86

Grupa Mijlocie 1

Lixandra Eugenia

Nicolae Ioana Daniela

Clap Clap Song

M

336

3

22 nov

17:55

Pre

Scoala Gimnaziala Nr 86

Grupa Mijlocie 1

Lixandra Eugenia

Nicolae Ioana Daniela

Toamna prin ochi de copil

A

337

3

22 nov

18:15

Pre

Gradinita Scufita Rosie

Grupa Fluturasilor

Pestica Mihaela

Constantin Aura

Valsul toamnei

D

338

2

22 nov

18:30

Pre

Gradinita Scufita Rosie

Grupa Ursuletii

Ene Mirela

Batistuta

D

339

1

22 nov

18:45

Pre

Scoala Gimnaziala Nr 86

Grupa Mare 2

Delcea Cristina

Pasere Elena

Toamna in gradina

M

340

1

22 nov

18:55

Pre

Scoala Gimnaziala Nr 86

Grupa Mare 2

Delcea Cristina

Pasere Elena

Dans cu umbrelute

D

341

1

22 nov

19:05

Pre

Scoala Gimnaziala Nr 86

Grupa Mare 2

Delcea Cristina

Pasere Elena

Copacii toamnei

A

342

2

22 nov

19:15

Pre

Gradinita Nr 3

Grupele Mare 1 si Mare 2

Ghita Maria Magdalena

Cojocaru Magdalena

Burlacu Andreea

Marea unire nu se uita niciodata

M

343

1

22 nov

19:20

Pre

Gradinita Nr 3

Grupele Mare 1 si Mare 2

Ghita Maria Magdalena

Cojocaru Magdalena

Burlacu Andreea

Hora Mare

D

344

1

22 nov

19:35

Pre

Scoala Gimnaziala Nr 86

Grupa Mare 1

Tanase Vali

Pesea Irina

Toamna

M

345

3

22 nov

19:45

Pre

Scoala Gimnaziala Nr 86

Grupa Mare 1

Tanase Vali

Pesea Irina

Let it Go

D

346

1

22 nov

19:55

Pre

Scoala Gimnaziala Nr 86

Grupa Mare 1

Tanase Vali

Pesea Irina

Sfarsit de toamna

A

347

3

FESTIVALUL DO-RE-MI - BUCURESTI - DESFASURATOR 23 NOV 2019

 

 

Ziua

Ora

Pre

Pri

INSTITUTIA

GRUPUL

PROFESORI

DENUMIRE MOMENT

Muzica

Dans

Arte

COD

LOC

23 nov

09:15

Pre

Gradinita Colt de Rai

Ingerasii

Iamandi Elena

Matei Catalina

Cade frunza

M

401

2

23 nov

09:30

Pre

Gradinita Colt de Rai

Little Rainbow

Duta Elena

Dragne Cosmina

Ilie Alina

Cantec

M

402

3

23 nov

09:45

Pre

Gradinita Colt de Rai

Grupa Mare Iepurasi

Zlatea Ionela

Bucatarii veseli

D

403

3

23 nov

10:00

Pre

Gradinita Colt de Rai

Ursuletii veseli

Zlatea Ionela

Dragne Cosmina Mihaela

Hummy Bear

D

404

3

23 nov

10:15

Pre

CTIA Dumitru Motoc

Albinutele

Fanuica Nicoleta Valentina

Frunzulita aurie

D

405

1

23 nov

10:30

Pre

Gradinita nr 170

Grupa Mijlocie Stelutelor

Nicolae Mirela

Burcea Adriana

Graniceru Claudia

Dans popular

D

406

2

23 nov

10:45

Pre

Gradinita Nr 185

Grupa Mijlocie A

Gainescu Aurora

Popescu Adriana

Popescu Laura

Ciobanelul

D

407

2

23 nov

11:00

Pre

Gradinita Pisicile Aristocrate

Grupa Mijlocie 1

Licu Corina

Dinca Iuliana

Gammy Bear

D

408

1

23 nov

11:15

Pre

Scoala Gimnaziala Nr 308

Grupa Mare Zorelelor

Croitoru Niculina

Dansul palariilor

D

409

3

23 nov

11:30

Pre

Gradinita nr 53

Grupa Mica 1 Crinilor

Lichi Carmen Maria

Hora cu noroc

D

410

M

23 nov

11:45

Pre

Gradinita nr 53

Grupa Mica 1 Crinilor

Lichi Carmen Maria

Copacul toamnei

A

411

M

23 nov

12:00

Pre

Gradinita Pisicile Aristocrate

Grupa Mare 2

Romanos Oana Roxana

Albadi Marinela

Dinca Iuliana

Jocul castanelor

M

412

1

23 nov

12:10

Pre

Gradinita Pisicile Aristocrate

Grupa Mare 2

Romanos Oana Roxana

Albadi Marinela

Dinca Iuliana

Rock 'n' Roll

D

413

1

23 nov

12:30

Pre

Gradinita Pisicile Aristocrate

Grupa Mare 3

Boleac Adriana Lucia

Ionescu Corina

Dinca Iuliana

Sa cant si sa joc

M

414

1

23 nov

12:40

Pre

Gradinita Pisicile Aristocrate

Grupa Mare 3

Boleac Adriana Lucia

Ionescu Corina

Dinca Iuliana

Ciuleandra

D

415

1

23 nov

13:00

Pri

Colegiul National Scoala Centrala

Miniton

Marinescu Mirela

Canta cucu-n Bucovina

M

416

1

23 nov

13:10

Pri

Colegiul National Scoala Centrala

Miniton

Marinescu Mirela

Chocolate

D

417

1

23 nov

13:20

Pri

Colegiul National Scoala Centrala

Miniton

Marinescu Mirela

Clar de luna

A

418

2

23 nov

13:45

Pre

Gradinita Floare de Colt

Grupa Mare C

Costea Florica

Bacanu Mariana

Ene Silvia

Craciun Ioana

Constantine, Constantine

M

419

1

23 nov

13:55

Pre

Gradinita Floare de Colt

Grupa Mare C

Costea Florica

Bacanu Mariana

Ene Silvia

Craciun Ioana

Brasoveanca

D

420

2

23 nov

14:15

Pre

Gradinita Nr 185

Grupa Mijlocie C

Cernea Iulia Roxana

Popescu Laura

Bombon

D

421

2

23 nov

14:30

Pre

Gradinita Nr 160

Tweety Band

Ricu Alina

Mamaligan Maria Cristina

Minunata esti, copilarie!

M

422

2

23 nov

14:45

Pre

Gradinita Nr 160

Trupa piticilor

Anghel Mariana

Mamaligan Maria Cristina

Omul bun si pomul copt

M

423

2

23 nov

15:00

Pre

Gradinita Nr 160

Happy Kids

Ghita Cristina

Lelele

D

424

2

23 nov

15:15

Pre

Gradinita Nr 160

Broscute talentate

Chivu Anisia

Toamna in mii de culori

A

425

3

23 nov

15:35

Pre

Gradinita Scufita Rosie

Grupa Albinute

Tiganus Silvia Andreea

Dinita Andreea Georgiana

Ionescu Ileana Constanta

If you're happy and you know it

M

426

2

23 nov

16:00

Pre

Gradinita Nr 196

Grupa Mijlocie 3

Parvu Mirela

Broscutele

M

428

2

23 nov

16:10

Pre

Gradinita Nr 196

Grupa Mijlocie 3

Parvu Mirela

Alunelul

D

429

1

23 nov

16:30

Pre

Gradinita Nr 203

Allegria

Voicu Nicoleta

Lupu Sorina

Diaciuc Loredana

Soare Victoria

Copiii coloreaza viata

M

430

2

23 nov

16:40

Pre

Gradinita Nr 211

Grupa Mare Nr 3 Greierasilor

Dima Roxana

Saita Emilia

Dragan Violeta

Carnavalul din padure

M

431

2

23 nov

16:50

Pre

Gradinita Nr 211

Grupa Mare Nr 3 Greierasilor

Dima Roxana

Saita Emilia

Dragan Violeta

Floricica

D

432

1

23 nov

17:00

Pre

Liceul Teoretic Ady Endre

Grupa Dansatorilor

Balazs Elza

Kilyen Eva

Toamna

A

433

2

23 nov

17:10

Pre

Liceul Teoretic Ady Endre

Grupa Dansatorilor

Balazs Elza

Kilyen Eva

Icike-picike

D

434

3

23 nov

17:30

Pre

Liceul Teoretic Ady Endre

Galactic

Kilyen Eva

Calatorie in spatiu

A

435

3

23 nov

18:00

Pre

Scoala Gimnaziala Nr 308

Grupa Mijlocie D Nuferilor

Butanoiu Cristina

Drag mi-e jocul romanesc

M

436

M

23 nov

18:15

Pre

Gradinita Nr 24

Grupa Mare 1 Ciupercutelor

Vasilica Claudia

Barbu Camelia

Hora Mare

D

437

1

23 nov

18:30

Pre

Gradinita Nr 46

Happy

Tirui Melania

Popescu Elena-Violeta

Lotu Daciana

Ale Ale - Ego

D

438

2

23 nov

19:00

Pre

Scoala Gimnaziala Nr 6

Grupa Ursuletilor

Grigore Daniela Nicoleta

Gheorghe Doina

Dans ritmic pe scaune

D

439

M

23 nov

19:10

Pre

Scoala Gimnaziala Nr 6

Grupa Ursuletilor

Grigore Daniela Nicoleta

Gheorghe Doina

Personaje din lumea povestilor

A

440

3

23 nov

19:25

Pri

Scoala Gimnaziala Avram Iancu

Clasa a II-a C

Antonica Ecaterina

Hora romaneasca

D

441

1

23 nov

19:35

Pri

Scoala Gimnaziala Avram Iancu

Clasa a III-a E

Varlam Roxana

Tara mea-i un colt de rai

M

442

1

23 nov

19:50

Pri

Scoala Gimnaziala Nr 124

Trupa Teatru Fara Masca

Bacanasu Claudia

Hai romani de peste sate

M

443

1

FESTIVALUL DO-RE-MI - BUCURESTI - DESFASURATOR 24 NOV 2019

 

 

Ziua

Ora

Pre

Pri

INSTITUTIA

GRUPUL

PROFESORI

DENUMIRE MOMENT

Muzica

Dans

Arte

COD

LOC

24 nov

09:45

Pre

Gradinita nr 149

Grupa Mare Fluturasi

Patriche Monica

Dragan Silvia

Dans popular muntenesc

D

501

2

24 nov

10:00

Pre

Gradinita Nr 149

Grupa Mica Buburuze

Simion Florentina

Manea Gabriela

Hora mare

D

502

2

24 nov

10:20

Pre

Gradinita Nr 149

Grupa Mijlocie Stelute

Buric Elena

Ciobanu Alina Nicoleta

Iti vine sa dansezi

M

503

3

24 nov

10:30

Pre

Gradinita Nr 149

Grupa Mijlocie Stelute

Buric Elena

Ciobanu Alina Nicoleta

The Monkey Dance

D

504

2

24 nov

10:40

Pre

Gradinita Nr 149

Grupa Mijlocie Stelute

Buric Elena

Ciobanu Alina Nicoleta

Toamna in culori

A

505

1

24 nov

11:05

Pre

Gradinita nr 149

Grupa Mare Fluturasi

Patriche Monica

Dragan Silvia

Culorile toamnei

A

506

3

24 nov

11:25

Pre

Gradinita nr 149

Iepurasi

Bonteanu Daniela

Goanta Nicoleta

Copiii coloreaza viata

M

507

1

24 nov

11:35

Pre

Gradinita nr 149

Iepurasi

Bonteanu Daniela

Goanta Nicoleta

Dans popular ritmic

D

508

1

24 nov

11:50

Pre

Scoala Gimnaziala Nr 86

Grupa Mijlocie 3

Delcea Cristina

Mamut Adriana

Fructele

M

509

2

24 nov

11:55

Pre

Scoala Gimnaziala Nr 86

Grupa Mijlocie 3

Delcea Cristina

Mamut Adriana

Ruma-ruma-dai

D

510

1

24 nov

12:10

Pre

Scoala Gimnaziala Nr 86

Grupa Mijlocie 3

Delcea Cristina

Mamut Adriana

Crizantema

A

511

2

24 nov

12:20

Pre

Gradinita Insir'te Margarite

Grupa Mijlocie Albinutele

Chitibia Claudia Cristina

Burlacu Georgeta

Rapsodii de toamna

M

512

3

24 nov

12:25

Pre

Gradinita Insir'te Margarite

Grupa Mijlocie Albinutele

Chitibia Claudia Cristina

Burlacu Georgeta

Valsul frunzelor

D

513

1

24 nov

12:40

Pre

Gradinita Casuta Fermecata

Grupa Mijlocie C

Posirca Elena Alina

Crivat Madalina Mihaela

Alunelul

D

514

3

24 nov

12:55

Pre

Gradinita Nr 137

Grupa Mijlocie Albinutele

Oncescu Silvia

Andrei Marinela Corina

Vals vienez

D

515

1

24 nov

13:15

Pre

Gradinita Nr 137

Grupa Pestisorilor

Mares Iuliana

Stavar Cristina

Ce mica-i vacanta mare

M

516

2

24 nov

13:30

Pre

Gradinita Nr 137

Grupa Mare B Florile

Andrei Alecsandra

Andrei Marinela Corina

Noi suntem romani

M

517

3

24 nov

13:45

Pre

Gradinita Nr 53

Grupa Mare 2

Pancu Petruta

Nedelcu Adina Valentina

Acasa

M

518

M

24 nov

13:55

Pre

Gradinita Nr 53

Grupa Mare 2

Pancu Petruta

Nedelcu Adina Valentina

Oarecare

D

519

3

24 nov

14:05

Pre

Gradinita Nr 53

Grupa Mare 2

Pancu Petruta

Nedelcu Adina Valentina

Oceanul

A

520

3

24 nov

14:25

Pre

Gradinita Nr 53

Grupa Mare 4

Nedelcu Adina Valentina

Botezatu Floarea

Colinde

M

521

3

24 nov

14:35

Pre

Gradinita Nr 53

Grupa Mare 4

Nedelcu Adina Valentina

Botezatu Floarea

Culorile toamnei

A

522

2

24 nov

15:00

Pre

Gradinita Scufita Rosie

Grupa Licuricii

Rohrmann Simona

Georgescu Aura

Perinita

D

523

2

24 nov

15:35

Pri

Scoala Gimnaziala Uruguay

Las Estrellitas

Michel Theodora

Matei Nicoleta

Passion Dance

D

524

1

24 nov

15:55

invit

Scoala Gimnaziala Sfintii Voievozi

Vivat Veselia

Bacanasu Claudia

De vrei sa stii ce inseamna roman

M

525

1

24 nov

16:20

Pri

Scoala Gimnaziala Sfintii Voievozi

Ansamblul Bucura-te Bucuresti

Soare Iuliana

Ganescu Cornel

Suita de dansuri din Muntenia

D

526

1

24 nov

16:40

Pri

Scoala Gimnaziala Sfintii Voievozi

Grupul vocal Bucura-te Bucuresti

Bacanasu Claudia

Soare Iuliana

Fetele din satul meu

M

527

1

24 nov

17:30

Pre

Gradinita Nr 137

Voiniceii

Fulga Adriana

Andrei Corina Marinela

Hora

D

529

2

24 nov

17:50

Pre

Scoala Gimnaziala Nr 6

Grupa Mare

Olteanu Valentina Roxana

Maxim Oana

Covorul toamnei

A

530

2

 


Manager proiect: Ovidiu Petrescu - Telefon: 0744.25.25.40 - Fax: 021.460.19.17 - Email: office@do-re-mi.ro - Facebook: Festivalul Do-Re-Mi